Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Autorizovaný servis SAAB Praha a okolí

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ SAAB V PRAZE

Vítejte v našem Autorizovaném servisu značky Saab!

Jsme s hrdostí členem Saab rodiny a rádi vám přinášíme prvotřídní servisní služby pro vaše vozidlo. Saab je synonymem pro švédský design, inovace a výjimečný výkon, a my jsme zde, abychom vám poskytli stejnou úroveň péče a odbornosti, kterou od této exkluzivní značky očekáváte.

Co vám nabízíme:

Zkušení technici: Naše servisní středisko je domovem týmu zkušených techniků a mechaniků, kteří mají bohaté zkušenosti s vozidly Saab. Jsme odborníci, kteří se starají o vaše vozidlo s precizností a pečlivostí.

Originální náhradní díly: Pro všechny servisní a opravné práce používáme pouze originální náhradní díly schválené a doporučené značkou Saab. Tím zajišťujeme optimální funkčnost, spolehlivost a dlouhodobý výkon vašeho vozidla.

Moderní diagnostika: Jsme vybaveni nejmodernějšími diagnostickými technologiemi, které nám umožňují rychle a přesně identifikovat problémy ve vašem vozidle. Díky tomu můžeme nabídnout efektivní a rychlý servis, což šetří váš čas i peníze.

Rozsáhlá servisní nabídka: Naše služby zahrnují široké spektrum, včetně pravidelné údržby, oprav mechanických a elektronických součástí, diagnostiku motoru, brzdových systémů, podvozku a mnoho dalšího. Bez ohledu na to, jaký servis je potřeba, jsme tu pro vás.

Kvalitní zákaznický servis: Vaše spokojenost je naší prioritou. Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky založené na důvěře a profesionálním přístupu. Jsme tu, abychom zodpověděli vaše otázky a poskytli vám optimální servisní řešení.

Dejte své vozidlo do péče našich odborníků a užijte si bezpečnou a výkonnou jízdu s vozem Saab. Kontaktujte nás pro domluvení termínu servisu nebo pro více informací o našich službách pro vozy značky Saab. Vaše spokojenost a spolehlivost jsou pro nás klíčové!

 

Servisujeme následující vozy: 

Saab 9-3

Saab 9-5

Objednat servis

Kontakt

Srba Servis Jíloviště
Příjezdní 188 252 02 Jíloviště

Otevírací doba - servis:
Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

+420 255 717 011

Autorizovaný prodej a servis značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel, Volvo. Autorizovaný servis Saab. Kvalitní ojeté vozy Q+.

Servisní technik

Jan Strnad
E-mail: jstrnad@srba.cz

Zuzana Lehká
E-mail: zlehka@srba.cz

Ondřej Dobeš
E-mail: odobes@srba.cz

SERVISUJEME TAKÉ

Alfa romeo

Fiat

Fiat professional

Jeep

Opel

Volvo

Chevrolet

Saab