Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Financování a pojištění

FINANCOVÁNÍ

Vozy na financování

Nevydávejte se z hotovosti a pořiďte si vůz na financování

Prohlédnout nabídku

Účelový úvěr na auto

Pro účelový úvěr na auto je charakteristické, že vozidlo se stává majetkem kupujícího v okamžiku nákupu a není potřeba volných peněžních prostředků.

Účelový úvěr je určen fyzickým osobám nepodnikajícím, fyzickým osobám podnikajícím a právnickým osobám.

Výhody účelového úvěru na auto pro firmy

 • u účelového úvěru jste vlastníkem vozu v okamžiku podepsání úvěrové smlouvy
 • možnost financování i v případě, kdy je předmět pořizován s podporou dotačních programů, které je vázáno na vlastnictví financovaného předmětu
 • možnost předčasného splacení
 • nepodléhá DPH z finančních služeb
 • možnost financování až 100 % pořizovací ceny (dle bonity klienta)
 • příspěvkové a neziskové organizace mohou uplatnit splátky jako nákladovou položku
 • jednorázový odpočet DPH z kupní ceny na počátku splácení u vozidla

Finanční leasing na auto

Finanční leasing je určen fyzickým osobám podnikajícím a právnickým osobám.

Jedná se o formu dlouhodobého pronájmu nových i ojetých vozidel. Předmět leasingu po ukončení leasingové smlouvy přechází do majetku nájemce za předem dohodnutou prodejní cenu, tzv. odkupní cenu.

Výhody finančního leasingu pro firmy

 • variabilní doba splácení – možnost rozložení leasingových splátek do delšího časového období až na 72 měsíců
 • pořízení vozidla bez okamžitého výdaje hotovosti, možnost nízké nebo nulové platby předem
 • výhodné akční leasingové nabídky spojené např. se slevou na vozidlo, nulové navýšení, zvýšená odkupní cena apod.

Operativní leasing

Operativní leasing je učen pro fyzické i právnické osoby. Jen za zlomek pořizovací ceny můžete jezdit s novým vozidlem. Auto nekupujete, ale užíváte.

Operativní leasing je pronájem, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení investice. Součástí pronájmu může být i doprovodný servis předmětu nájmu v dohodnutém rozsahu. Smlouva na operativní leasing je uzavírána na relativně krátkou dobu. Je obvykle kratší než doba životnosti a odepisování předmětu nájmu podle platných daňových předpisů.

Po skončení doby splácení zůstává předmět nájmu v majetku leasingové společnosti (pokud nedojde k jiné dohodě). Operativní full service leasing firemního vozového parku je doplněn komplexním zajištěním všech služeb potřebných pro provoz vozidel.

Výhody operativního leasingu

 • Vy užíváte vůz a veškeré starosti o něj zůstanou na finacovateli: operativní leasing bez služeb vhodný zejména pro soukromé osoby, garantovanou výší zůstatkové hodnoty se sníží pravidelný měsíční výdaj za užívání předmětu, zároveň s koncem smluvního období se vrácením vozidla zbavujete starosti o použité vozidlo a otevírá se tak cesta k novému modelu. Operativní leasing se službami zahrnuje možnost volby různého rozsahu služeb (registrační náklady, silniční daň, poplatek za rádio, údržba a pravidelný servis, pojištění a další volitelné služby) v rámci programu full service leasingu.
 • Operativní leasing je vhodný především pro financování nových předmětů.
 • Optimální variantu financování vám na požádání zpracují prodejci při návštěvě našeho dealerství.

POJIŠTĚNÍ

Vozy z nabídky společnosti Srba Servis jsou vybaveny celou řadou moderních bezpečnostních prvků, které mají jediný cíl - Vaši bezpečnou a ničím nerušenou jízdu.

Aby Vaše jistota nezmizela ani po vystoupení z vozu, máme pro Vás připravenu širokou nabídku pojišťovacích programů a s nimi spojených služeb.

Smluvní pojišťovny: Allianz, Generali Česká pojišťovna, Kooperativa, Uniqa a další

 • pojištění nových i ojetých vozů ihned při prodeji
 • pojištění havarijní i zákonné včetně poradenství
 • likvidace pojistných událostí "na klíč" ( tj. bez Vaší finanční účasti ), z havarijního i zákonného pojištění, včetně finančního plnění od pojišťovny přímo na účet společnosti Srba Servis