Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Prodej ojetých vozů

Prodej ojetých vozů

Srba Servis pro Vás připravil program Q+ kvalitní ojetá auta. Nabízíme celou škálou lehce ojetých vozidel různých výrobců, zejména však vozy značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel či Volvo, které Srba Servis zastupuje. Program Q+ vždy zaručuje, že se jedná o kvalitní ojetá auta. Nezapomeňte, že výše prodejní ceny ojetého auta neznamená vše a někdy se vyplatí si za vozidlo připlatit a mít jistotu pravděpodobnosti, že náklady na provoz budou rozumně nízké. Levné nezkontrolované ojeté vozidlo, většinou znamená vysoké provozní náklady.

Prohlédněte si nabídku skladových vozů Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel, Volvo.

Záruka kvality nabízených vozů

V Srba Servisu všechna vozidla podrobujeme rozsáhlému kontrolnímu testu, který skýtá minimálně 50 nejvýznamnějších kontrolních bodů. Kontrolní test provádí vyškolený mechanik příslušného výrobce a tak na rozdíl od konkurenčních programů můžeme vždy zajistit maximální péči, která vychází z přímého kontaktu s výrobcem. Tento kontrolní proces probíhá u všech nabízených vozidel bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Na každé vozidlo (vyjma vozidel, kde je v poznámce uvedeno „NON Q+") je nabízena záruka, která svojí podstatou je velmi podobná záruce na nové vozidlo. Záruka je buď sjednána speciálně na dané vozidlo nebo v případě nízkého stáří je nabízena původní záruka výrobce.

Výhody programu Q+ kvalitní ojetá auta

S naším programem Srba Servis „Q+ kvalitní ojetá auta" minimálně získáte tyto výhody:

  • záruka na ojetý vůz
  • 100% záruka původu vozu
  • každé auto je prověřeno rozsáhlým testem v min. 50 kontrolních bodech
  • nabídka protiúčtu Vašeho stávajícího vozu (jakékoliv značky)
  • výkup vozidel
  • atraktivní možnost financování
  • široké servisní zázemí – jsme autorizovaným servisem značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Chevrolet, Jeep, Opel, Saab a Volvo

Kontaktní osoby

Milan Hlupík
Prodejce ojetých vozů / vedoucí prodejního týmu (Q+ kvalitní ojetá auta)
René Černý
Prodej a výkup ojetých vozů (Q+ kvalitní ojetá auta)