Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Autorizovaný servis Chevrolet Praha a okolí

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ CHEVROLET V PRAZE

Vítejte v našem Autorizovaném servisu značky Chevrolet!

Jsme hrdými partnery automobilové značky Chevrolet a rádi vám nabízíme špičkové servisní služby pro vaše vozidlo. Chevrolet je známý svou inovativností, spolehlivostí a kvalitou, a my se zavazujeme poskytovat vám stejnou úroveň péče a odbornosti, kterou od této značky očekáváte.

Co vám můžeme poskytnout:

Zkušený tým: Naše servisní středisko zaměstnává techniky a mechaniky s bohatými zkušenostmi v práci s vozy Chevrolet. Jsme týmem odborníků, kteří se váš vozidlo postarají s precizností a pečlivostí.

Originální náhradní díly: Pro servis a opravy vašeho vozu používáme pouze originální náhradní díly, které jsou schváleny značkou Chevrolet. To zaručuje optimální funkčnost, spolehlivost a dlouhodobý výkon vašeho vozidla.

Moderní diagnostika: Jsme vybaveni nejmodernějšími diagnostickými technologiemi, které nám umožňují rychle a přesně identifikovat problémy ve vašem vozidle. Tím dokážeme poskytnout efektivní a rychlý servis.

Rozsáhlá servisní nabídka: Naše služby zahrnují širokou škálu servisních úkonů, včetně pravidelné údržby, oprav mechanických a elektronických komponent, diagnostiky motoru, brzdových systémů, podvozku a dalších. Bez ohledu na potřebu vašeho vozidla, jsme tu pro vás.

Kvalitní zákaznický servis: Vaše spokojenost je naší prioritou. Snažíme se vytvářet s vámi dlouhodobý vztah založený na důvěře a profesionalitě. Jsme k dispozici pro všechny vaše dotazy a potřeby.

Dejte své vozidlo do péče našich odborníků a užijte si bezpečnou a spolehlivou jízdu s vozem Chevrolet. Kontaktujte nás pro domluvení termínu servisu nebo pro více informací o našich službách pro vozy značky Chevrolet. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou naší prioritou!

 

Servisujeme následující vozy:

Chevrolet Matiz

Chevrolet Spark

Chevrolet Kalos

Chevrolet Aveo

Chevrolet Lacetti

Chevrolet Cruze

Chevrolet Tacuma

Chevrolet Epica

Chevrolet Malibu

Chevrolet Captiva

Objednat servis

Kontakt

Srba Servis Modřany
Lhotecká 2099/2c, Modřany, 143 00

Otevírací doba - servis:
Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

+420 255 717 211

Autorizovaný prodej a servis značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel, Volvo. Autorizovaný servis Saab. Kvalitní ojeté vozy Q+.

Servisní technik

Jiří Kožíšek
E-mail: jkozisek@srba.cz

David Vodárek
E-mail: dvodarek@srba.cz

SERVISUJEME TAKÉ

Alfa romeo

Fiat

Fiat professional

Jeep

Opel

Volvo

Chevrolet

Saab