Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Autorizovaný servis Alfa Romeo Praha a okolí

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ ALFA ROMEO V PRAZE

Jsme hrdými partnery značky Alfa Romeo a poskytujeme komplexní servisní služby pro majitele vozidel této prestižní značky. Naše odborná technická znalost, dlouholeté zkušenosti a vášeň pro automobily Alfa Romeo nás staví do čela autorizovaných servisů, kde se vaše vozidlo ocitne v péči těch nejlepších odborníků.

Co nabízíme:

Profesionální tým:
Naše servisní středisko zaměstnává špičkové techniky a mechaniky, kteří jsou speciálně vyškoleni pro práci s vozy Alfa Romeo. Máme hlubokou znalost technologií a systémů používaných v těchto vozidlech, což nám umožňuje rychle a přesně diagnostikovat a opravit veškeré problémy.

Originální náhradní díly:
Při servisu používáme pouze originální náhradní díly schválené značkou Alfa Romeo. To zaručuje nejen optimální funkci a výkon vašeho vozidla, ale také ochranu záruky a dlouhodobou spolehlivost.

Diagnostika nejnovějšími technologiemi:
Naše servisní středisko je vybaveno moderními diagnostickými nástroji a technologiemi, které umožňují rychlou a přesnou identifikaci problémů ve vašem vozidle. To znamená, že dokážeme efektivnějším způsobem najít a odstranit závady, což šetří váš čas i peníze.

Rozsáhlé služby:
Naše nabídka zahrnuje širokou škálu služeb, včetně pravidelné údržby, oprav mechanických a elektronických komponent, diagnostiky motoru, brzdových systémů, podvozku a mnoho dalšího. Jsme tu pro vás, ať už potřebujete malou opravu nebo komplexní servis.

Kvalitní zákaznický servis:
Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Jsme tu, abychom vám poskytli vynikající servis a odpověděli na veškeré vaše dotazy. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky založené na důvěře a profesionalitě.

Nezáleží na tom, zda jste majitelem nového modelu Alfa Romeo nebo máte starší klasický vůz této značky, u nás najdete veškerou péči, kterou váš vůz potřebuje. Kontaktujte nás pro domluvení termínu servisu nebo pro více informací o našich službách. Jsme tu, abychom vaše vozidlo udrželi v perfektním stavu a zajistili vám nejlepší jízdní zážitek s vozem Alfa Romeo!

 Servisujeme následující vozy:

Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 159

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo GT

Alfa Romeo Brera

Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo Stelvio

Objednat servis

Kontakt

Srba Servis Jíloviště
Příjezdní 188 252 02 Jíloviště

Otevírací doba - servis:
Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

+420 255 717 011

Autorizovaný prodej a servis značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel, Volvo. Autorizovaný servis Saab. Kvalitní ojeté vozy Q+.

Servisní technik

Jan Strnad
E-mail: jstrnad@srba.cz

Zuzana Lehká
E-mail: zlehka@srba.cz

Ondřej Dobeš
E-mail: odobes@srba.cz

SERVISUJEME TAKÉ

Alfa romeo

Fiat

Fiat professional

Jeep

Opel

Volvo

Chevrolet

Saab