Nový Opel Corsa za 384.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Autorizovaný servis Jeep Praha a okolí

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ JEEP V PRAZE

Vítejte v našem Autorizovaném servisu značky Jeep!

Jsme s hrdostí součástí Jeep komunity a rádi vám nabízíme prvotřídní servisní služby pro vaše vozidlo. Jeep je synonymem dobrodružství, výkonu a odolnosti, a my jsme zde, abychom vám poskytli stejnou úroveň péče a odbornosti, kterou od této legendární značky očekáváte.

Co vám můžeme poskytnout:

Zkušení technici: Naše servisní středisko zaměstnává tým zkušených techniků a mechaniků, kteří mají bohaté zkušenosti s vozidly Jeep. Jsme vášniví odborníci, kteří se starají o vaše vozidlo s precizností a pečlivostí.

Originální náhradní díly Jeep: Při provádění servisu a oprav vašeho vozu používáme pouze originální náhradní díly schválené a doporučené značkou Jeep. Tím zajišťujeme optimální funkčnost, spolehlivost a dlouhodobý výkon vašeho vozidla, který potřebujete pro vaše dobrodružství.

Moderní diagnostika: Jsme vybaveni nejmodernějšími diagnostickými technologiemi, které nám umožňují rychle a přesně identifikovat problémy ve vašem vozidle. Díky tomu můžeme nabídnout efektivní a rychlý servis, což šetří váš čas i peníze.

Rozsáhlá servisní nabídka: Naše služby zahrnují široké spektrum, včetně pravidelné údržby, oprav mechanických a elektronických součástí, diagnostiku motoru, brzdových systémů, podvozku a mnoho dalšího. Bez ohledu na typ servisu, který potřebujete, jsme tu pro vás.

Kvalitní zákaznický servis: Vaše spokojenost je naší prioritou. Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky založené na důvěře a profesionálním přístupu. Jsme k dispozici pro všechny vaše dotazy a potřeby.

Dejte své vozidlo do péče našich odborníků a užijte si bezpečnou a dobrodružnou jízdu s vozem Jeep. Kontaktujte nás pro domluvení termínu servisu nebo pro více informací o našich službách pro vozy značky Jeep. Vaše spokojenost a spolehlivost jsou pro nás klíčové!

 

Servisujeme následující vozy:

Jeep Avenger

Jeep Cherokee

Jeep Renegade

Jeep Grand Cherokee

Jeep Compass

Jeep Wrangler

 

Objednat servis

Kontakt

Srba Servis Jíloviště
Příjezdní 188 252 02 Jíloviště

Otevírací doba - servis:
Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

+420 255 717 011

Autorizovaný prodej a servis značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel, Volvo. Autorizovaný servis Saab. Kvalitní ojeté vozy Q+.

Servisní technik

Jan Strnad
E-mail: jstrnad@srba.cz

Zuzana Lehká
E-mail: zlehka@srba.cz

Ondřej Dobeš
E-mail: odobes@srba.cz

SERVISUJEME TAKÉ

Alfa romeo

Fiat

Fiat professional

Jeep

Opel

Volvo

Chevrolet

Saab