Nový Opel Corsa za 384.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Autorizovaný servis Fiat Praha a okolí

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ FIAT V PRAZE

Vítejte v našem Autorizovaném servisu pro značku Fiat!

Jsme hrdými partnery renomované italské automobilové značky Fiat a nabízíme komplexní servisní služby pro majitele vozidel této ikonické značky. Naše hluboká technická znalost, dlouholeté zkušenosti a vášeň pro automobily Fiat nás řadí mezi přední autorizované servisy, které poskytují kvalitní péči o vaše vozidlo.

Co vám můžeme poskytnout:

Odborný tým techniků: Naše servisní středisko zaměstnává špičkové techniky a mechaniky, kteří jsou specializovaní na práci s vozy značky Fiat. Jsme pečliví a precizní v každém detailu, abychom zajistili, že vaše vozidlo bude v optimálním stavu.

Originální náhradní díly Fiat: Při servisu vašeho vozu používáme pouze originální náhradní díly schválené značkou Fiat. To zajišťuje nejen nejvyšší kvalitu, ale také dlouhodobou spolehlivost a ochranu záruky vašeho vozidla.

Moderní diagnostika: Jsme vybaveni nejmodernějšími diagnostickými technologiemi, které nám umožňují rychle a přesně identifikovat potenciální problémy ve vašem vozidle. Díky tomu můžeme nabídnout efektivní a přesný servis, který šetří váš čas i peníze.

Rozsáhlé servisní služby: Naše nabídka zahrnuje širokou škálu služeb, včetně pravidelné údržby, oprav mechanických a elektronických komponent, diagnostiky motoru, brzdových systémů, podvozku a mnoho dalšího. Bez ohledu na typ servisu, který potřebujete, jsme tu pro vás.

Vynikající zákaznický servis: Vaše spokojenost je naším cílem. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky založené na důvěře a profesionálním přístupu. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli nejlepší servis a odpověděli na veškeré vaše dotazy.

Nechte vaše vozidlo v péči našich odborníků a užijte si klidnou jízdu s vědomím, že je ve špičkových rukou. Kontaktujte nás pro domluvení termínu servisu nebo pro více informací o našich službách pro značku Fiat. Vaše spokojenost a bezpečnost na silnicích jsou pro nás prioritou!

 

Servisujeme následující vozy:

Fiat Panda

Fiat Punto

Fiat 500

Fiat 500L

Fiat 500X

Fiat Bravo

Fiat Tipo

Objednat servis

Kontakt

Srba Servis Jíloviště
Příjezdní 188 252 02 Jíloviště

Otevírací doba - servis:
Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

+420 255 717 011

Autorizovaný prodej a servis značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel, Volvo. Autorizovaný servis Saab. Kvalitní ojeté vozy Q+.

Servisní technik

Jan Strnad
E-mail: jstrnad@srba.cz

Zuzana Lehká
E-mail: zlehka@srba.cz

Ondřej Dobeš
E-mail: odobes@srba.cz

SERVISUJEME TAKÉ

Alfa romeo

Fiat

Fiat professional

Jeep

Opel

Volvo

Chevrolet

Saab