Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Autorizovaný servis Opel Praha a okolí

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ OPEL V PRAZE

Vítejte v našem Autorizovaném servisu značky Opel!

Jsme s hrdostí součástí Opel rodiny a rádi vám přinášíme prvotřídní servisní služby pro vaše vozidlo. Opel je známý svou inovací, kvalitou a spolehlivostí, a my jsme zde, abychom vám poskytli stejnou úroveň péče a odbornosti, kterou od této prestižní značky očekáváte.

Co vám nabízíme:

Zkušení technici: Naše servisní středisko je domovem týmu zkušených techniků a mechaniků, kteří mají bohaté zkušenosti s vozy Opel. Jsme odborníci, kteří se starají o vaše vozidlo s precizností a pečlivostí.

Originální náhradní díly Opel: Při servisu a opravách vašeho vozu používáme pouze originální náhradní díly schválené a doporučené značkou Opel. Tím zajišťujeme optimální funkčnost, spolehlivost a dlouhodobý výkon vašeho vozidla.

Moderní diagnostika: Jsme vybaveni nejmodernějšími diagnostickými technologiemi, které nám umožňují rychle a přesně identifikovat problémy ve vašem vozidle. Díky tomu můžeme nabídnout efektivní a rychlý servis, což šetří váš čas i peníze.

Rozsáhlé servisní spektrum: Naše nabídka služeb zahrnuje široké spektrum, včetně pravidelné údržby, oprav mechanických a elektronických součástí, diagnostiku motoru, brzdových systémů, podvozku a mnoho dalšího. Bez ohledu na to, jaký servis je potřeba, jsme tu pro vás.

Kvalitní zákaznický servis: Vaše spokojenost je naší prioritou. Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky založené na důvěře a profesionálním přístupu. Jsme tu, abychom zodpověděli vaše otázky a poskytli vám optimální servisní řešení.

Dejte své vozidlo do péče našich odborníků a užijte si bezpečnou a spolehlivou jízdu s vozem Opel. Kontaktujte nás pro domluvení termínu servisu nebo pro další informace o našich službách pro vozy značky Opel. Vaše spokojenost a spolehlivost jsou naší prioritou!

 

Servisujeme následující vozy:

Opel Adam

Opel Corsa

Opel Meriva

Opel Crossland

Opel Astra

Opel Mokka

Opel Grandland

Opel Vectra

Opel Insignia

Opel Omega

Opel Zafira

Opel Combo

Opel Vivaro

Opel Movano

 

Objednat servis

Kontakt

Srba Servis Jíloviště
Příjezdní 188 252 02 Jíloviště

Otevírací doba - servis:
Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

+420 255 717 011

Srba Servis Modřany
Lhotecká 2099/2c, Modřany, 143 00

Otevírací doba - servis:
Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

+420 255 717 211

Autorizovaný prodej a servis značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel, Volvo. Autorizovaný servis Saab. Kvalitní ojeté vozy Q+.

Servisní technik Jíloviště

Jan Strnad
E-mail: jstrnad@srba.cz

Zuzana Lehká
E-mail: zlehka@srba.cz

Ondřej Dobeš
E-mail: odobes@srba.cz

Servisní technik Modřany

Jiří Kožíšek
E-mail: jkozisek@srba.cz

David Vodárek
E-mail: dvodarek@srba.cz


SERVISUJEME TAKÉ

Alfa romeo

Fiat

Fiat professional

Jeep

Opel

Volvo

Chevrolet

Saab