Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Autorizovaný servis Volvo Praha a okolí

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ VOLVO V PRAZE

Vítejte v našem Autorizovaném servisu značky Volvo!

Jsme hrdými partnery automobilové značky Volvo a s radostí vám nabízíme prvotřídní servisní služby pro vaše vozidlo. Volvo je synonymem pro švédskou kvalitu, bezpečnost a inovace, a my jsme zde, abychom vám poskytli stejně vynikající úroveň péče a odbornosti, kterou od této prestižní značky očekáváte.

Co vám nabízíme:

Zkušení technici: Naše servisní středisko zaměstnává tým zkušených techniků a mechaniků, kteří mají bohaté zkušenosti s vozidly Volvo. Jsou to odborníci, kteří se starají o vaše vozidlo s precizností a pečlivostí.

Originální náhradní díly Volvo: Při servisu a opravách vašeho vozu používáme pouze originální náhradní díly schválené a doporučené značkou Volvo. Tím zajišťujeme optimální funkčnost, spolehlivost a dlouhodobý výkon vašeho vozidla.

Moderní diagnostika: Jsme vybaveni nejmodernějšími diagnostickými technologiemi, které nám umožňují rychle a přesně identifikovat problémy ve vašem vozidle. Díky tomu můžeme nabídnout efektivní a rychlý servis, což šetří váš čas i peníze.

Rozsáhlá servisní nabídka: Naše služby zahrnují široké spektrum, včetně pravidelné údržby, oprav mechanických a elektronických součástí, diagnostiku motoru, brzdových systémů, podvozku a mnoho dalšího. Bez ohledu na to, jaký servis je potřeba, jsme tu pro vás.

Kvalitní zákaznický servis: Vaše spokojenost je naší prioritou. Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky založené na důvěře a profesionálním přístupu. Jsme k dispozici pro všechny vaše dotazy a potřeby.

Dejte své vozidlo do péče našich odborníků a užijte si bezpečnou a pohodovou jízdu s vozem Volvo. Kontaktujte nás pro domluvení termínu servisu nebo pro více informací o našich službách pro vozy značky Volvo. Vaše spokojenost a bezpečí jsou pro nás klíčové!

 

Servisujeme následující vozy:

Volvo C30

Volvo C70

Volvo S40

Volvo S60

Volvo S80

Volvo S90

Volvo V40

Volvo V50

Volvo V60

Volvo V70

Volvo V90

Volvo XC40

Volvo XC60

Volvo XC70

Volvo XC90

Volvo EX30

Volvo EX90

 

Objednat servis

Kontakt

Srba Servis Jíloviště
Příjezdní 188 252 02 Jíloviště

Otevírací doba - servis:
Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

+420 255 717 011

Autorizovaný prodej a servis značek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel, Volvo. Autorizovaný servis Saab. Kvalitní ojeté vozy Q+.

Servisní technik

Ondřej Košťál
E-mail: okostal@srba.cz

SERVISUJEME TAKÉ

Alfa romeo

Fiat

Fiat professional

Jeep

Opel

Volvo

Chevrolet

Saab