Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Srba Servis novinky - 11/2023

S radostí Vám přinášíme nové tipy na skvělé vozy, které jsme pečlivě prověřili a jsou k dispozici buď jako nové nebo ojeté. V naší nabídce najdete rovněž širokou škálu vozidel, které vám nabízíme na operativní leasing. Podívejte se na naše zajímavé tipy:

Alfa Romeo Tonale

Užijte si jedinečnou šanci vyzkoušet náš nový model Alfa Romeo Tonale TI s Plug-In hybridním pohonem na operativním leasingu. Nabízíme možnost pronájmu již od 6 měsíců s nájezdem 10 000 km. Tento působivý vůz vám poskytne nezapomenutelný zážitek za velmi výhodnou měsíční splátku.

Alfa Romeo Stelvio

Vyzkoušejte náš elegantní Alfa Romeo Stelvio s klasickým přeplňovaným spalovacím motorem, automatickou převodovkou a pohonem na všechna kola. Tento model má bohatou výbavu a poskytne vám skvělý jízdní zážitek.

Fiat 500 BEV

Máme pro vás skvělou nabídku plně elektrického modelu Fiat 500 na 12 měsíční operativní leasing s nájezdem až 20 000 km. Vyzkoušejte tento moderní vůz s elektrickým motorem za rozumnou cenu a bez rizik.

Jeep Avenger

Seznamte se s naší horkou novinkou z rodiny vozů Jeep, kterou nabízíme jako 100% elektromobil, ale máme pro Vás připravené i verze s benzinovým motorem. Neváhejte a přijďte vyzkoušet. Na benzinové verze máme nyní akční cenu 549.900,- Kč.

Jeep Compass

Naše nabídka zahrnuje i lehce ojeté vozy, Jeep Compass je jedním z nich…

Opel Corsa

Podařilo se nám na několik nových vozidel Opel Corsa ve výbavě Edition vyjednat speciální cenu 339.990,- Kč a v podstatě jsme tak vrátili čas, alespoň z pohledu ceny. Neváhejte, je velmi nepravděpodobné, že se nám akci podaří zopakovat.

Opel Crossland

Začínáme s nabídkou Opel Crossland již za 379.900,- Kč za mírně ojeté vozy. „Ostrá“ nabídka je však i na zcela nové vozy – stačí kliknout na odkaz a uvidíte.

Opel Mokka

Minulý týden jsme vykoupili skladové zásoby a podařilo se nám vyjednat až 26% slevy na zcela nové vozy. Cenová nabídka nových vozidel jak aktuálně rapidně pod úrovní lehce ojetých vozidel. Využijte!

Opel Astra

Nezmeškejte až 22% slevu na zcela nové skladové vozy, které jsou ihned k odběru. Můžete tak mít legendární vůz modelové řady Astra o více jak pětinu levnější.

Opel Movano

Užitkové vozy jsou stále dostupné! Máme pro Vás vozy Opel Movano skladem ihned k odběru.

Volvo S60

Využijte mimořádné cenové zvýhodnění na vůz Volvo S60. Ať již platíte převodem nebo s využitím úvěru nebo pořízením vozu na výhodný operativní leasing na motorové varianty B5 AWD Ultimate a T8 AWD Ultimate. Pokud máte zájem o více informací, klikněte na výše uvedený odkaz.

Volvo V60

Zcela nový vůz na operativní leasing od 11.884,- Kč bez DPH. Líbí? Pro bližší info klikněte na výše uvedený odkaz.

Volvo diesel

Volvo oznámilo konec výroby vozidel s dieselovými motory. Pokud jste zastánci tohoto typu pohonu je nejvyšší čas učinit objednávku. Výrobní kapacita je již téměř zaplněna.

Výkup vozidel

Možná právě uvažujete o výměně Vašeho vozu a chcete prodat Váš stávající automobil? Vykupujeme ojeté vozy zejména značek z našeho portfolia, ale rádi Vám připravíme nabídku na téměř jakýkoliv automobil. Pro stanovení výkupní ceny Vašeho vozidla vyplňte prosím tento formulář.

Dárkové poukazy

Rádi byste potěšili své blízké, ale nejste si jisti výběrem toho správného dárku? Dárkový poukaz od naší rodinné firmy Srba Servis je možné použít na cokoliv z našeho eshopu, ale také v našich prodejních a servisních centrech.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Váš Srba Servis