Volvo s dieselovým motorem - Objednejte včas, výrobní termíny se krátí!

 

Akce:

Jste bankovní klient? Tak získáte ještě od nás navíc ZDARMA servisní balíček VSA na 3 roky + třetí rok prodloužené záruky VEW

Kupujete na operativní leasing? Tak získáte ještě od nás navíc ZDARMA sadu zimních kompletů ve standardním či o 1 velikost nižším rozměru

Vítejte na našich webových stránkách, kde vám představujeme skvělou příležitost stát se majitelem luxusního vozu Volvo s dieselovým motorem. Než se však ponoříme do detailů, rádi bychom vás informovali, že výrobní termíny se krátí! Proto vás naléhavě žádáme, abyste neváhali a objednali si svůj vůz včas.

Proč si vybrat Volvo s dieselovým motorem? 1️⃣ Úsporný provoz: Dieselové motory Volvo jsou známé pro svou efektivitu a nižší spotřebu paliva, což vám umožňuje ušetřit na nákladech spojených s provozem vozidla. 2️⃣ Vysoký výkon: Dieselové motory Volvo nabízejí impozantní výkon a výtečný kroutící moment, což zaručuje dynamické a plynulé jízdní vlastnosti. 3️⃣ Ekologické provedení: Volvo je v čele vývoje technologií, které minimalizují emise a šetrně se staví k životnímu prostředí.

Abyste si zajistili své místo na seznamu objednávek, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve! Naši odborníci vám ochotně poskytnou všechny potřebné informace o dostupných modelech, příslušenství a možnostech konfigurace. S rozšiřující se poptávkou a omezenou výrobní kapacitou je důležité jednat rychle.

Využijte této jedinečné příležitosti a získejte své vysněné Volvo s dieselovým motorem. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu a naši přátelští a zkušení prodejci vám rádi pomohou s vaší objednávkou.

Ondřej Pfingstner, GSM: +420 724 037 335, e-mail: opfingstner@srba.cz

Miroslav Makovec, GSM: +420 728 468 833, e-mail: mmakovec@srba.cz

Volvo - symbol špičkové kvality, elegancie a inovace. Připojte se k rodině spokojených majitelů vozů Volvo a zažijte jedinečný pocit ze svého dieselového vozidla. Nezapomeňte - výrobní termíny se krátí, takže neváhejte a objednejte včas!

Skladové vozy Volvo - klikněte zde.