Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Opel představuje své užitkové modely Combo, Vivaro i Movano nové generace

Právě dnes Opel představil prvním novinářům své užitkové modely Combo, Vivaro i Movano v jejich nových generačních podobách: Každý z LUV vozů značky Opel bude mít nový vnější design a přepracovaný kokpit. Verze s elektrickým BEV pohonem nabídnou nejlepší dojezd ve svých třídách. Automobilka Opel navíc oznámila, že nové Movano bude v blízké budoucnosti k dispozici také s pohonem s vodíkovými palivovými články.

LUV modely

Nová generace LUV modelů Opel Combo, Vivaro, Movano

Vozy z nové generace užitkových modelů německé automobilky budou okamžitě rozpoznatelné díky specifické interpretaci charakteristické masky Opel Vizor, se kterou už vyjíždějí nové verze osobních vozů Opel. Maska Opel Vizor integruje logo značky a osvětlení do jednoho efektního vizuálního celku.

Kromě vnějšího designu prošly dalším vývojem také interiéry nových vozů Opel Combo, Vivaro i Movano. Mezi hlavní prvky osvěžených kokpitů budou patřit nové systémy infotainmentu kompatibilní s Apple CarPlay i Android Auto s barevnými dotykovými displeji o velikosti až 10 palců.

Bateriové verze nových LUV vozů Opel Combo, Opel Vivaro a Opel Movano budou i nadále nabízet nekompromisní užitné vlastnosti plně srovnatelné s verzemi s konvenčními spalovacími motory. Díky nejmodernějším technologiím a vylepšením pohonných BEV systémů budou všechny BEV užitkové modely i nadále nabízet nejlepší dojezd bez lokálních emisí ve svých třídách.

Nová řada lehkých užitkových vozů Opel rozvíjí všechny silné stránky svých předchůdců. Patří mezi ně široká škála vyspělých asistenčních systémů pro řidiče, díky kterým je jízda a manévrování ještě pohodlnější a bezpečnější. Nové užitkové modely Opel budou k dispozici v různých délkách, výškách a variantách karoserií, tak, aby se vyhovělo všem profesionálním potřebám uživatelů, a to zejména s ohledem na maximální přepravní prostor, užitečné zatížení a hmotnost přívěsů. Další podrobnosti o nových LUV modelech zveřejní automobilka Opel v následujících týdnech. 

Skladové vozy Opel