Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Volvo nabízí oblíbené SUV modely s krátkou dobou dodání

Volvo při objednání nového mild hybridního vozu nyní garantuje jeho dodání nejpozději do konce letošního roku.

V době, která je nejen pro český, ale i celosvětový trh s osobními automobily, co se týče délky dodacích lhůt, nejhorší za poslední desítky let, přichází Volvo s akční nabídkou rychlého dodání nového vozu. Zákazníkům, kteří si nyní objednají z akční nabídky mild hybridních SUV Volvo XC90, XC60 nebo XC40, jej švédský výrobce dodá do konce roku.

Největší SUV značky, Volvo XC90, nabízí stylové a pohodlné cestování až pro sedm osob, integrované aplikace a služby Google a stylové detaily s dotekem luxusu. Mild hybridní pohon navíc díky rekuperaci zajišťují plynulejší jízdu, snížení spotřeby paliva i emisí CO2.

Středně velké SUV Volvo XC60 mild hybrid vychází z nejprodávanějšího modelu značky. Nic neslevilo na své bezpečnosti – pokročilé technologie na podporu řidiče například pomohou s udržováním tohoto rodinného vozu uprostřed jízdního pruhu, stejně jako s bržděním či případným zastavením v krizové situaci. A díky novému infotainment systému s OS Android a integrovaným aplikacím a službám Google je nyní toto legendární volvo chytřejší než kdykoli dříve. 

Nejmenší zástupce řady, kompaktní Volvo XC40, je chytrý vůz určený zejména do městského provozu, ale svou úlohu zastane i na dlouhých cestách. Vedle výhod mild hybridního pohonu potěší mladistvým designem a do posledního detailu promyšleným systémem úložných prostor.

Všechny tři modely v provedení s mild hybridní motorizací budou při objednání nyní dodány do konce roku 2022. Přesný čas závisí na konkrétní specifikaci vozu, v situaci, která nyní na automobilovém trhu panuje, však jde o rekordně krátké dodací lhůty. Akce platí do vyprodání zásob.

Skladové vozy Volvo