Nový Opel Corsa za 384.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

NOVÁ ASTRA PHEV V TUNINGOVÉ ÚPRAVĚ XS BUDE HVĚZDOU BERLÍNSKÉ AKCE „20 YEARS OF XSCN“

Astra je - podle názoru laiků i odborných médií - jedním z nejatraktivnějších vozů své třídy! Ostře řezané rysy, nadčasový styling, sportovní šarm - to jsou základní atributy nového designerského jazyka automobilky Opel, který do života uvedla právě nová Astra.

Právě proto si tuningoví specialisté známé agentury XS vzali novou Astru do parády a připravili lákavý „show-car“. Elektrifikovaná Astra PHEV dostala vysoce lesklý bílý lak a kontrastní černé dekory. Astra PHEV ve špičkové výbavě Ultimate je vybavena celou řadou vyspělých technologií, jako je např. digitální přístrojový štít Pure Panel, adaptivní světlomety Intelli-Lux LED® Pixel Light nebo sportovní přední sedadla s ergonomickým certifikátem AGR.

Projekt Astra „XS“ je součástí spolupráce německé automobilky s organizátory tradičních tuningových akci „XS Carnight“. Opel si od tohoto propojení slibuje posílení image značky jako výrobce kvalitních, vzrušujících a zároveň dostupných německých automobilů. Už vloni se na mezinárodním tuningovém srazu u rakouského jezera Wörthersee veřejnosti představila nová Astra.

Tým pořadatelů akcí „XS Carnight“ dovybavil Astru vzduchovým podvozkem GRINDS se senzory světlé výšky od společnosti „Carstyle me“ v kombinaci s původními tlumiči pérování. Naprostou lahůdkou jsou dvacetipalcové kované disky americké značky „RVNT Forged“. Třešničkou na dortu atraktivní stylingu výstavní Astry „XS“ jsou doplňky z programu originálního příslušenství Opel Accessories, které připomínají angažmá Opelu na poli motoristického sportu.

Skladové vozy Opel