Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

V centru Stockholmu otevírá své brány nové technologické centrum společnosti Volvo Cars

Ve švédském hlavním městě Stockholmu bylo otevřeno naše nové technologické centrum. Rozprostírá se na dvou podlažích o rozloze přes 7 500 m2 a nabízí velmi moderní pracovní prostředí pro více než 700 talentovaných zaměstnanců společnosti Volvo Cars.

308181_Stockholm_Tech_Hub

Zmíněné technologické centrum se nachází v blízkosti studia Volvo v centru Stockholmu a bude hrát důležitou roli v našich budoucích plánech, v rámci nichž chceme i nadále pokračovat v realizaci našich cílů pro polovinu současného desetiletí a dalších.

Automobilový průmysl prochází velmi rychlými změnami a naše nová generace plně elektrických vozů včetně nedávno představeného SUV Volvo EX90 bude definována softwarem.

V budoucnu se budou vozy Volvo vyrábět jen s čistě elektrickými pohony, budou se ve stále větší míře prodávat online, budou řízeny těmi nejmodernějšími výpočetními jádry a v neposlední řadě se budou díky softwarovým aktualizacím vzdáleným přístupem postupem doby zlepšovat.

„Abychom urychlili přerod naší společnosti, nabíráme stovky talentovaných lidí, kteří vynikají v oblastech, jako jsou softwarové inženýrství, datové vědy, analýzy dat a produktový management,“ uvedl Björn Annwall, náš obchodní ředitel a zástupce generálního ředitele společnosti. „Spousta z nich bude pracovat právě v našem novém technologickém centru.“

308182_Stockholm_Tech_Hub

Uvedené technologické centrum bude sloužit také jako základna pro naše obchodní a jiné aktivity v širším regionu Stockholmu. Jeho cílem bude stát se přímo v domově a rodišti několika celosvětově úspěšných miliardových technologických společností součástí stockholmské technologické scény. V našem novém technologickém centru bude probíhat také celá řada akcí, prostřednictvím nichž máme v plánu navázat kontakt s dalšími technologickými osvícenci.

Nové centrum poskytne zaměstnancům skvělé pracovní podmínky, což zahrnuje mimo jiné vytvoření dvou relaxačních prostorů inspirovaných japonskou koncepcí šinrin-joku. Zaměstnanci zde mohou načerpat nové síly prostřednictvím pohlcujícího zážitku tvořeného kombinací promítaného filmu, zvuku a světla, jehož smyslem je uvolnění stresu.

308183_Stockholm_Tech_Hub

„Naše nové stockholmské centrum je navrženo tak, aby podněcovalo ke kreativitě a spolupráci,“ uvedla Hanna Fager, naše ředitelka pro lidské zdroje. „Jedná se o moderní inkluzivní pracoviště, které umožní současným i budoucím talentům disponujícím širokou škálou odborných znalostí pohodlně pracovat a vzájemně spolupracovat. V duchu moderního skandinávského designu se zde odráží všechny silné stránky značky Volvo.“

Abychom podtrhli spojení s naší tradicí ve výrobě automobilů, bude technologické centrum vybaveno speciálně navrženým nábytkem z recyklovaného automobilového materiálu. Lampy vyrobené z použitých airbagů nebo židle vytištěné na 3D tiskárně z materiálu získaného z nárazníků? Přesně to zde najdete!

308184_Stockholm_Tech_Hub

Kompletní transformace celé společnosti

Stockholmské technologické centrum je nejnovějším počinem ze série nových technologicky zaměřených pracovišť, která vyvíjíme. Například minulý měsíc jsme slavnostně otevřeli nové technologické centrum v našem kampusu v indickém Bengalúru a ještě předtím technologická centra v Sunnyvale (USA) a ve švédském městě Lund.

Každá lokalita se specializuje na určité odbornosti. Stockholmský tým se zaměřuje na přímé vztahy se spotřebiteli a na cestu zákazníků, zatímco týmy v našich dalších technologických centrech se soustředí na oblasti, jako jsou výzkum a vývoj technologií pohonu, analýza dat nebo vývoj digitálních aplikací.

Otevření našich technologických center přichází v době, kdy se nacházíme uprostřed transformace celé naší společnosti. Do roku 2030 se chceme stát výrobcem plně elektrických vozidel, přičemž je naším cílem začít během příštích let prodávat polovinu našich vozů online, což odráží spotřebitelský trend.

308185_Stockholm_Tech_Hub

Náš posun směrem k vícekanálové komunikaci, která zákazníkům umožňuje vybrat si způsob interakce se společností Volvo Cars, představuje nedílnou součást našeho cíle stát se lídrem rychle se rozrůstajícího segmentu prémiových plně elektrických vozidel. V příštích letech se proto budeme prostřednictvím našeho prodejního centra na webu volvocars.com snažit navázat miliony přímých vztahů se zákazníky.

308186_Stockholm_Tech_Hub

Skladové vozy Volvo