Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Fiat Professional se opět ujímá vedení

Značka Fiat Professional je nejprodávanější značkou lehkých užitkových vozů v období od ledna do září roku 2018.


Značka Fiat Professional se stala za období od ledna do září 2018 nejprodávanější značkou lehkých užitkových vozů na českém trhu. Celkově bylo v tomto období registrováno 1 915 vozů značky Fiat Professional s tržním podílem 13,12 %. Ve srovnání prodejních výsledků se stejným obdobím loňského roku se značka Fiat Professional posunula o příčku výš a opět se ujala vedoucí pozice v kategorii lehkých užitkových vozů (N1).

Klíčem k úspěchu byly prodeje modelu Ducato, který se s počtem 1 195 prodaných kusů a tržním podílem 8,37 % umístil na 2. místě, a rovněž prodeje modelu Doblò s počtem 537 prodaných kusů.

„Fiat Professional je značka, která se zaměřuje výhradně na lehké užitkové vozy a v tomto oboru se může pochlubit více než stoletou historií a velmi bohatými zkušenostmi. Modely Fiat Ducato a Fiat Doblò nabízí skvělý poměr užitných vlastností a ceny, samozřejmostí je široká paleta motorizací a karosářských verzí. Právě díky těmto charakteristikám se stávají velmi často preferovanými vozy pro naplnění různých potřeb zákazníků - profesionálů, soukromých majitelů i vozových parků, ať už jde o přepravu zboží nebo osob," uvedl Martin Půrok, manažer značky Fiat Professional.

Skladové vozy Fiat