Fiat Professional se opět ujímá vedení

Značka Fiat Professional je nejprodávanější značkou lehkých užitkových vozů v období od ledna do září roku 2018.


Značka Fiat Professional se stala za období od ledna do září 2018 nejprodávanější značkou lehkých užitkových vozů na českém trhu. Celkově bylo v tomto období registrováno 1 915 vozů značky Fiat Professional s tržním podílem 13,12 %. Ve srovnání prodejních výsledků se stejným obdobím loňského roku se značka Fiat Professional posunula o příčku výš a opět se ujala vedoucí pozice v kategorii lehkých užitkových vozů (N1).

Klíčem k úspěchu byly prodeje modelu Ducato, který se s počtem 1 195 prodaných kusů a tržním podílem 8,37 % umístil na 2. místě, a rovněž prodeje modelu Doblò s počtem 537 prodaných kusů.

„Fiat Professional je značka, která se zaměřuje výhradně na lehké užitkové vozy a v tomto oboru se může pochlubit více než stoletou historií a velmi bohatými zkušenostmi. Modely Fiat Ducato a Fiat Doblò nabízí skvělý poměr užitných vlastností a ceny, samozřejmostí je široká paleta motorizací a karosářských verzí. Právě díky těmto charakteristikám se stávají velmi často preferovanými vozy pro naplnění různých potřeb zákazníků - profesionálů, soukromých majitelů i vozových parků, ať už jde o přepravu zboží nebo osob," uvedl Martin Půrok, manažer značky Fiat Professional.

Skladové vozy Fiat

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení