Nový Opel Corsa za 384.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Nový Jeep® Grand Cherokee S-Limited lze již objednávat

Značka Jeep® uvádí na trh nejoceňovanější SUV na světě v nové speciální edici S-Limited.

  • Novinka zároveň uvádí na trhy regionu EMEA inovovanou řadu Grand Cherokee modelového roku 2019.
  • Grand Cherokee nabízí bohatší výbavu a naplno vyjadřuje základní hodnoty značky Jeep® - svobodu, originalitu, dobrodružství a vášeň.

Nový Jeep® Grand Cherokee S-Limited se představuje u všech dealerů značky Jeep® v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika). Nová speciální edice vychází ze stupně výbavy Limited a vyniká jedinečným, výrazným a sportovním stylem. Exteriér je charakteristický výrazným designem modelu Grand Cherokee SRT, modelu segmentu SUV, který kombinuje závodní výkonové parametry a offroadové schopnosti značky Jeep®. Přední a zadní část vozu se mohou pochlubit specifickými stylistickými prvky modelu SRT včetně šedé pololesklé povrchové úpravy Granite Crystal. Nová speciální edice přebírá z modelu SRT kapotu, boční prahové nástavce a nezaměnitelné blatníky, které evokují sílu a eleganci a díky nimž je nový model mimořádně přitažlivý. Exteriér doplňují leštěná koncovka výfuku a 20palcová litá kola s šedou pololesklou povrchovou úpravou Granite Crystal a chromovanými hlavami šroubů.

Sportovním nádechem se může pochlubit rovněž interiér, který využívá stejné tmavé téma jako exteriér. Jeho dominantou je pak středová konzola v novém černém odstínu Piano. Interiér nabízí vyhřívaný volant a specifická ventilovaná a vyhřívaná přední sedadla z perforované kůže. K přitažlivosti nové verze S-Limited přispívá prémiový audiosystém Alpine s digitálním zesilovačem, devíti reproduktory, systémem Active Noise Cancellation pro potlačení hluku v kabině a také poslední generace systému UconnectTM 8.4" s navigací a funkcemi zrcadlení chytrého telefonu.

Pro zajištění maximální ochrany nabízí model S-Limited přední a zadní parkovací senzory, zadní couvací kameru a standardně i systém sledování mrtvého úhlu. Posledně jmenovaný systém tvoří radarové snímače umístěné v zadním nárazníku, které nepřetržitě sledují dění po obou stranách vozidla a na objekty nacházející se ve slepých neboli mrtvých úhlech upozorňují řidiče prostřednictvím světelných ikon na vnějších zrcátkách a řidičem zvolenou zvukovou výstrahou. Systém doplňuje detekce křížení dráhy za vozidlem, jež během couvání sleduje dění za vozidlem a v rychlostech do 35 km/h informuje o vozidlech přijíždějících ze strany.

Nový Grand Cherokee S-Limited je poháněn vznětovým přímovstřikovým motorem 3.0 V6 s technologií MultiJet II o výkonu 190 nebo 250 k v kombinaci s osmistupňovou automatickou převodovkou s pádly řazení na volantu.

Mimo Evropu jsou k dispozici také tři zážehové motory: 3.6 Pentastar V6 poskytující 286 k a legendární 5.7 V8 o výkonu 352 k (oba určeny pro Blízký východ) a také 3.0 V6 VVT o výkonu 238 k (pro ruský trh).

Nový model S-Limited je vybaven systémem pohonu všech kol Quadra-Trac II s redukcí (4WD LOW) a brzdnou kontrolou trakce BTCS (Brake Traction Control System) na přední i zadní nápravě pro zajištění prvotřídních offroadových schopností. Nová speciální edice využívá ve standardu systém kontroly trakce Selec-Terrain s pěti různými režimy jízdy, který řidiči umožňuje zvolit nejvhodnější režim pro bezpečné zvládnutí jakýchkoliv překážek či povrchu. Tento systém doplňuje funkce Hill Descent Control pro kontrolované sjíždění prudkých svahů.

Představení nové speciální edice S-Limited současně uvádí na trh celou modelovou řadu Grand Cherokee roku 2019. Nové technologie zlepšují bezpečnost i komfort a přispívají ke zvýšení atraktivity vlajkové lodě značky Jeep®. Standardní výbavu určenou pro celou modelovou řadu nyní doplňují monitoring mrtvého úhlu s detekcí křížení dráhy za vozidlem a systém Uconnect 8,4" s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a možností zvětšování a zmenšování obrazu jako na tabletu, s navigací a funkcemi zrcadlení chytrého telefonu.

Modernizace exteriéru zahrnuje nové povrchové úpravy, nová kola a tři nové barvy karoserie - modrou Slate, metalickou zelenou a šedou Sting.

Grand Cherokee je vlajkovou lodí značky Jeep® a vozidlem, které v roce 1992 založilo segment prémiových SUV. Uvedení nových technologií a vylepšeného vzhledu přispívá k větší atraktivitě modelu Grand Cherokee pro širokou veřejnost s různým vkusem a potřebami. Od svého uvedení na trh v roce 1992 byl Grand Cherokee vždy dokonalým vyjádřením tradičních hodnot značky, svobody, originality, dobrodružství a vášně a měřítkem offroadových schopností. Grand Cherokee rovněž ztělesňuje průkopnického ducha, který ke značce Jeep® neodmyslitelně patří, a vyniká jako model, který nejlépe demonstruje neustálé hledání inovací. Jeho úspěch během 27 let potvrzuje více než 6 milionů vozidel prodaných po celém světě.

========================================================================================================================================================

Skladové vozy Jeep Grand Cherokee