Nový Opel Corsa za 384.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Společnost Volvo Cars rozšiřuje nabídku služeb spojených s využíváním evropských veřejných nabíjecích stanic

Společnost Volvo Cars posouvá svou nabídku služeb týkajících se sítě evropských veřejných nabíjecích stanic na novou úroveň zavedením celé řady nových komfortních funkcí, které jsou všechny dostupné prostřednictvím aplikace Volvo Cars. Smyslem je poskytnout zákazníkům mnohem jednodušší způsob nabíjení jejich elektrických vozů.

Společnost Volvo Cars  uzavřela nové partnerství s jedním z největších poskytovatelů služeb pro elektromobilitu, kterým je společnost Digital Charging Solutions, aby svým zákazníkům mohla nabídnout rozšíření poskytovaných služeb. Tato aktualizovaná služba bude pro zákazníky na území Evropy spuštěna koncem listopadu.

Jedním z největších problémů, s nímž se potýkali řidiči plně elektrických vozů, bylo získání přístupu ke spolehlivé a bezproblémově fungující veřejné nabíjecí infrastruktuře. Na základě nového vývoje,

v rámci něhož budeme využívat platformu Digital Charging Solutions, dojde k ještě většímu zjednodušení využívání veřejných stanic pro rychlé nabíjení a rozšíření jejich dostupnosti, díky čemuž bude nabíjení vozu mimo domov pohodlnější a bezstarostnější než kdykoli dříve.  Vše bude probíhat v aplikaci Volvo Cars.

Přístup k většímu počtu sítí a veřejných nabíjecích stanic než kdykoli předtím

Majitelé stávajících plně elektrických modelů Volvo XC40 Recharge a C40 Recharge získají stejně jako zájemci o připravované modely EX90 a EX30 přístup ke skutečně rozsáhlé síti zahrnující více než 1 000 různých provozovatelů nabíjecích stanic, kteří dohromady disponují více než 590 000 veřejnými nabíjecími stanicemi ve 30 zemích Evropy.

Jednou z klíčových výhod této služby je možnost bezproblémového cestování mezi různými státy. Rozšíření rozsahu a pokrytí dostupné sítě znamená, že mohou řidiči plně elektrických vozů Volvo nyní dojet ještě dál.

Nové funkce pro skutečně bezproblémový jízdní zážitek

Ve společnosti Volvo Cars jsme odhodláni neustále vylepšovat nabídku služeb spojených s nabíjením na veřejných stanicích, přičemž chceme zajistit, aby tyto služby vyhovovaly vyvíjejícím se potřebám soukromých i firemních zákazníků. Na základě tohoto předsevzetí jsme se rozhodli zavést celou řadu nových funkcí.

Funkce Plug & Charge. Nová funkce Plug & Charge bude kompatibilní s naší novou vlajkovou lodí, plně elektrickým SUV EX90. Jedná se o funkci, která je příslibem skutečně bezproblémového zážitku při využívání veřejných nabíjecích stanic, protože eliminuje potřebu komplikovaných transakcí a umožňuje zákazníkům nabíjet jejich vozidla opravdu jednoduše.

Vzdálené ovládání procesu nabíjení. Zákazníci nyní získají možnost spustit a ukončit proces nabíjení prostřednictvím aplikace Volvo Cars, což jim zajistí větší flexibilitu a kontrolu nad nabíjením.

Měsíční fakturace a účty pro firemní řidiče. Mezi nové funkce patří také možnost zřízení účtu pro firemního řidiče pro účely DPH a firemní fakturace, což firemním zákazníkům usnadní účetnictví.

Nabídka předplacených služeb. Mimoto jsou pro zákazníky dostupné nabídky předplacených služeb, díky nimž získají přístup ke zvýhodněným cenám na vysokovýkonnostních nabíjecích stanicích. Tyto nabídky se budou na jednotlivých trzích lišit, což zákazníkům zajistí tu nejlepší možnou přidanou hodnotu.

„Nadále se soustředíme na potřeby našich zákazníků s ohledem na řízení plně elektrických vozů Volvo. Zpřístupnění většího počtu veřejných nabíjecích stanic než dříve, navíc prostřednictvím jedné aplikace, umožňuje našim zákazníkům užívat si své cesty s elektrickým vozem na maximum,“ uvedla Julia Sandén, obchodní ředitelka pro nabíjení ve společnosti Volvo Cars.

Markus Bartenschlager, obchodní ředitel společnosti Digital Charging Solutions GmbH, prohlásil: „Je nám potěšením, že můžeme spolupracovat s tak silnou a dobře zavedenou automobilkou, jakou je společnost Volvo Cars, která jde cestou 100% elektrifikace. Ve společnosti DCS neustále pracujeme na tom, aby bylo nabíjení snadné a dostupné pro každého, přičemž jsme velmi rádi, že můžeme naši službu nabídnout také zákazníkům společnosti Volvo Cars. Do konce roku budou mít zákazníci společnosti Volvo Cars možnost těžit z naší neustále se rozrůstající sítě veřejných nabíjecích stanic. Těšíme se na úspěšnou a přínosnou spolupráci.“

Skladové vozy Volvo