Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Šéf Opelu vytyčil milníky značky pro rok 2024

Určitě je dobré vědět, kterým směrem chce vedoucí management Opelu směřovat naši značku. Generální ředitel Opelu Florian Huettl dnes na fóru Automobilwoche Congress  v Berlíně oznámil tři důležité milníky automobilky pro rok 2024. Opel, který v příštím roce oslaví 125 let výroby automobilů, nabídne v každé řadě minimálně jeden bateriový model, protože i nástupce Crosslandu a zcela nový Grandland budou k dispozici s bateriovým elektrickým pohonem a zaplní tak poslední mezery v elektrickém portfoliu německé značky.

Opel tak i nadále směřuje k elektromobilitě. Nový Grandland, který vyjede na inovativní koncernové platformě STLA Medium, se bude vyrábět v továrně Opelu v německém Eisenachu.

„Rok 2024 nebude jen výročím naší značky. Opel zároveň ukáže, jak úspěšně zvládáme transformaci celého automobilového průmyslu. S novými modely Crossland a Grandland završíme elektrifikaci našeho portfolia. Našim cílem je cenově dostupná a CO2 neutrální mobilita,“ prohlásil šéf Opelu na kongresu v Berlíně.

Opel mobilita

Skladové vozy Opel