Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

OPEL DOMINUJE ČESKÉMU LCV TRHU

Opel dominuje českému LCV trhu

Opel dominuje

Vy i my dobře víme, co úsilí, námahy, stresů a problémů se za tím skrývá!

 

…ale skvělé je, že tvrdá práce se vyplácí a nese své výsledky: Už v závěru loňského roku Opel dominoval žebříčku LUV značek, a sečtení aktuálních výsledků za únor 2024 je Opel absolutní LUV „jedničkou“, a to jak za samotný únor, tak i kumulativně od počátku tohoto roku!

Opel jako skokan roku

Není to tak dávno, co Opel hrál v LUV segmentu roli šedé myšky. Ale nikdo si nechce nechat unikat zákazníky ke konkurenci, a tak jsme se do toho společně obuli a zjevně dobře: Už vloni se Opel svými prodeji užitkových modelů Combo, Vivaro a Movano prosadil do absolutní špičky a vysloužil si přezdívku „skokan roku“ a vstup do roku 2024 – to už je vyslovený triumf Opelu: Celkem 550 prodaných LUV vozů Opel znamená první místo mezi všemi značkami a podíl na trhu 14 %. Opel tak dokázal meziročně zvýšit své prodeje o více než 20 % v porovnání se stejným obdobím roku 2023.

Opel dominuje českému LCV trhu
Opel dominuje českému LCV trhu

Komplexní modelovou nabídku, dobré fleetové obchodníky a šlapající prodejní/servisní síť. Stačí vzpomenout na výběrová řízení pro Českou poštu, Rohlík, OBI, DoDo, Cemex, GasNet… to je jen pár těch nejvýraznějších „zářezů“ z dlouhého výčtu úspěšných tendrů.

Máme všechny trumfy a dokonce navíc i jednoho žolíka: Během několika příštích měsíců nás čeká kompletní generační výměna našich LUV modelů. A do hry dokonce vrátí i tolik postrádané „osobní“ verze Combo a Zafira se spalovacími motory!

 

Skladové vozy Opel

Opel dominuje českému LCV trhu