Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

STARTUJÍ DUCATO DAYS – ATRAKTIVNÍ NABÍDKA PRO PROFESIONÁLY

Dnešním dnem startují DUCATO DAYS, které potrvají od 11. 3. do 14. 4. 2024.

 

Osvědčený a oceňovaný model Ducato nyní za atraktivní ceny, včetně 5leté záruky a asistenčních služeb.

 

Portfolio Fiat Professional představuje velmi komplexní nabídku, která je dokonalou odpovědí na potřeby profesionálů v oblasti přepravy nákladu.

Profesionál v oblasti přepravy

Portfolio značky Fiat Professional představuje velmi komplexní nabídku, která je dokonalou odpovědí na potřeby profesionálů v oblasti přepravy nákladu. Značka Fiat Professional nyní přichází s velmi atraktivní nabídkou pro model Ducato. V rámci DUCATO DAYS si zákazníci mají možnost pořídit nové Ducato za velmi atraktivní ceny, včetně 5leté záruky a asistenčních služeb. Pro pořízení vozu bez čekání je k dispozici široká nabídka skladových vozů.

Pro koupi modelu Fiat Ducato je možné využít některou z možností atraktivního financování. Pořízení na operativní leasing s měsíční splátkou již od 8 256 Kč bez DPH (pro model Fiat Ducato 2.2 MTJ 120k van L1H1). Měsíční splátka operativního leasingu zahrnuje servis, pojištění, asistenční služby a zimní pneumatiky. Další možností financování je koupě na úvěr, s atraktivní úrokovou sazbou od 0,99 %.

Startují Ducato days – atraktivní nabídka pro profesionály

Profesionálové oceňují na modelu Ducato efektivitu, flexibilitu a neustálé modernizace. Ducato nabízí skvělé vlastnosti ve smyslu komfortu, motorizací, převodového ústrojí a bezpečnosti. Model Ducato je k dispozici ve třech výkonových úrovních (120, 140 a 180 k), v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou. K dispozici jako Van, podvozek či valník.

Více informací o akci DUCATO DAYS zjistíte na: https://www.fiatprofessional.com/cz/kampane/ducato

Skladové vozy Fiat