Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Nový Fiat Topolino: nejroztomilejší způsob elektrifikace měst!

Nový Fiat Topolino má známé a evokující jméno: toto jméno kdysi vydláždilo cestu městské mobilitě. Jeho nynějším posláním je vydláždit cestu udržitelné městské mobilitě.

Topolino bylo navrženo pro město, přičemž jeho cílem je nabídnout mobilitu a svobodu i nejmladší skupině zákazníků.

100% elektrické Topolino představuje další krok na cestě značky k elektrifikaci.

FIAT odhalil název a první fotografii svého nového řešení udržitelné městské mobility: Topolino.

Plně elektrický Fiat Topolino je připraven přispět k rozšiřování městské elektrické mobility a nabídnout veškerý optimismus svého jmenovce v přístupné, plně elektrické verzi, která integruje atraktivní stylistické prvky modelu Fiat 500. Toto proslulé jméno je spojeno s rozšiřováním městské mobility. Topolino na první pohled připomíná první Fiat 500, ikonický model, který způsobil revoluci v koncepci motorového vozidla. Fiat 500, lidově známý jako „Topolino“, vyráběla značka FIAT v letech 1936 až 1955 a byl součástí myšlenky mobility pro všechny.

Nové Topolino dokonale ztělesňuje náladu dolce vita a italského ducha značky FIAT. Jako vůz, jehož cílem je vyvolat úsměv, přináší Topolino do ulic měst nové pojetí dolce vita, které zahrnuje radost, optimismus a zábavu. Nový model je novým produktem elektrické mobility, který byl navržen pro širokou veřejnost, včetně nejmladších zákazníků, rodin a milovníků města.

Topolino je dokonale vhodné pro město a lidi, kteří hledají udržitelné a svěží řešení mobility. Zároveň dokonale zapadá do demokratického poslání společnosti FIAT, a sice poskytovat řešení městské udržitelné mobility dostupné všem. Topolino uspokojuje mladé generace a je více než jen mobilním prostředkem. Díky svému okouzlujícímu designu, který se hodí pro každou generaci, přiměje mladé lidi, aby si auta opět zamilovali.

Kromě toho bude nový Fiat Topolino hrát společensky aktivní roli při podpoře elektrické mobility ve městech a zvláštní roli při vytváření řešení osobní mobility pro celou rodinu.

Nadcházející uvedení na trh znamená další krok v úsilí značky směrem k elektrifikaci a je dokonale v souladu s její vizí: „ekologické je to jen tehdy, když je to ekologické pro všechny“. Koneckonců, každodenní náplní značky FIAT, jako výrobce automobilů, je změnit jízdu ve městě a učinit ji udržitelnější a dostupnější pro všechny. Nové Topolino s atraktivním designem bude dokonalým vozidlem pro rozvoj udržitelné mobility.

Skladové vozy Fiat