Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Nové aktualizace vzdáleným přístupem zlepšují uživatelský zážitek v rámci rozhraní Apple CarPlay ve vozech Volvo

Naše nejnovější softwarová aktualizace na základě vzdáleného přístupu přináší vylepšení pro uživatele rozhraní Apple CarPlay, které bude ve všech vozech Volvo po celém světě dostupné s integrovanými službami Google.

Tím nejzásadnějším vylepšením v rámci této aktualizace je možnost budoucího zobrazení rozhraní aplikace Apple Maps a dalších podporovaných navigačních aplikací přímo na displeji komunikačního rozhraní řidiče, hned za volantem.

Na displeji komunikačního rozhraní řidiče se nyní zobrazují také informace o hovorech. Další výhodou je možnost přijímat, odmítat a ukončovat hovory prostřednictvím tlačítek na volantu, přičemž lze pomocí displeje středové konzoly hovory zavěsit nebo ztlumit. Součástí dlaždice CarPlay na displeji středové konzoly jsou nyní také informace o médiích. Vylepšení interakce s médii přináší možnost snáze pouštět a zastavovat přehrávané skladby a také mezi nimi přeskakovat.

313122_Volvo_C40_Recharge_-_Navigation_on_driver_display_with_Apple_CarPlay

„Chceme, aby naši zákazníci po usednutí do svého vozu Volvo zaznamenali lepší zážitek než předchozí den a základním stavebním kamenem pro dosažení této ambice jsou právě aktualizace vzdáleným přístupem,“ říká Alwin Bakkenes, náš ředitel pro softwarové inženýrství. „Nejnovější aktualizace přinášející nové funkce rozhraní CarPlay je vynikajícím příkladem průběžného vylepšování a přidávání nových funkcí, které vyvíjíme ve spolupráci s našimi technologickými partnery, abychom našim zákazníkům mohli v průběhu doby nabízet stále pestřejší uživatelský zážitek.“

Od chvíle, kdy jsme začali vydávat softwarové aktualizace vzdáleným přístupem, se konstantně zvyšuje počet vozů, kde je naši zákazníci využívají, což nám pomáhá upevnit naši pozici jednoho z lídrů automobilového průmyslu na poli aktualizací palubních systémů vzdáleným přístupem. S naší předchozí aktualizací byl do vozů Volvo celkem dodán více než jeden milion aktualizací vzdáleným přístupem, přičemž předpokládáme, že jen naše poslední aktualizace bude instalována do rekordního počtu 650 000 vozů Volvo.

Součástí zmíněné aktualizace je také celá řada změn, které přinesou lepší jízdní zážitek všem řidičům vozů Volvo. Od této aktualizace bude možné přepínat funkce na podporu řidiče pomocí tlačítek na volantu, přičemž bude možné nastavit si, zda se mají, či nemají při zamčení vozu sklopit vnější zpětná zrcátka. Mezi další změny patří některé drobné optimalizační kalibrace motoru a opravy chyb.

Poznámky

  • Možnost aktualizace softwaru vzdáleným přístupem (OTA) je dostupná pro všechny modely Volvo s integrovanými službami Google.
  • Google, Google Play a Google Maps jsou obchodní známky společnosti Google LLC.
  • Dostupnost výše uvedených funkcí a služeb se může lišit v závislosti na konkrétním trhu.
  • Kompletní informace o vydání softwaru verze 2.9 najdete na tomto odkaze. Pokud máte zájem o bližší informace, zadejte svou zemi, model vozu a příslušný modelový rok.

Skladové vozy Volvo