Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Novou ambasadorkou značky Volvo se stala Patricie Pagáčová

Značka Volvo již léta podporuje zajímavé projekty a osobnosti z řady oborů. Ať již jde o sport, kulturu či další iniciativy, vždy je vybírá s ohledem na souznění hodnot a obdobné směřování. Nyní se novou ambasadorkou značky Volvo stala herečka a influencerka Patricie Pagáčová.

Přestože Patricie vystudovala management obchodu a služeb a poté humanitní studia, veřejnosti je známa především z televizních obrazovek, kina a divadla. Před kamerami se pohybuje už od svých osmi let. Poprvé ji výrazněji – ještě coby Patricii Solaříkovou – diváci zaznamenali v seriálu Ranč U Zelené sedmy. Od té doby se objevila v řadě dalších seriálů (např. Ulice, Devadesátky, O mě se neboj, Kadeřnictví či Gumy) a ve filmech Gump či Pánský klub. Aktuálně hraje v Divadle Na Jezerce a se společností Agentura Familie. Dvakrát byla porotkyní v pěvecké show SuperStar.

Je také vášnivá sportovkyně a neméně vášnivá ochránkyně přírody, tedy konkrétně opuštěných zvířat, v jejichž ochraně se v rámci charitativních projektů pravidelně angažuje. Pro svůj vztah k přírodě a životní styl, který není lhostejný k prostředí, v němž Patricie a její rodina žijí, zvolila si jako rodinný vůz plug-in hybridní verzi Volva XC60:

„Volva se mi odjakživa líbila, především jejich SUV, takže je mi velkým potěšením vozit sebe a své blízké v nejnovější XC60. A o to víc, že jde o plug-in hybrid.“

Patricie miluje cestování a se svou rodinou ráda objevuje krásy (nejen) České republiky. Je maminkou dcery Bibiany, která je stejně akční jako její rodiče, takže vyrážet na výlety je pro celou rodinu nejoblíbenější aktivitou. A jako matka prý nyní ocení nejen kvalitu, ale i pohodlí a především bezpečnost partnerského vozu:

„Volvo pro mě bylo vždy symbolem bezpečnosti a také rodinného auta. Dnes, kdy sama mám rodinu a její bezpečí je pro mě na prvním místě, dokážu tyto kvality ocenit víc než kdykoli předtím.“

Vítáme Patricií do naší Volvo rodiny, těšíme se na nadcházející spolupráci a věříme, že SUV Volvo XC60 poveze Patricii a její blízké pohodlně a bezpečně za nejedním novým zážitkem či dobrodružstvím.

 Skladové vozy Volvo