Nový Opel Corsa za 384.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Zpět na přání zákazníků: znovuuvedení barvy Tuscadero na modelu Jeep Wrangler modelového roku 2024

  • Tuscadero je nejnovější limitovaná edice hluboké a intenzivní purpurové barvy karoserie, která je poprvé nabízena na modelu Jeep Wrangler 2024, nejschopnějším terénním a kultovním SUV na světě.

 

  • Odstín Tuscadero, který v první sérii zaznamenal více než 30 000 objednávek, je hvězdou mezi živými, speciálními a limitovanými barvami značky Jeep, které přímo z továrny přinášejí možnost individualizace a zvyšují atraktivitu.

U příležitosti oslavy „Dne 4x4“ oživila značka Jeep barvu Tuscadero. Tato barva karoserie, která je odvážná, hluboká a intenzivně purpurová, se na základě velké poptávky vrací jako volitelná výbava ikonického modelu Jeep Wrangler modelového roku 2024.

 

„Když v roce 2021 poprvé debutovala, objednalo si barvu Tuscadero přibližně 30 000 zákazníků,“ řekl Bill Peffer, senior viceprezident a šéf značky Jeep pro Severní Ameriku. „Vždy se snažíme dodávat to, co nám naši zákazníci říkají, že chtějí, takže jsme byli vybídnuti k tomu, abychom u příležitosti Dne 4x4 2024 vrátili velmi žádaný odstín laku Tuscadero na Jeep Wrangler.“ 

 

Tuscadero je součástí široké nabídky živých speciálních limitovaných barev, mezi něž patří i Gobi, Gecko, Chief či Nacho, které dodávají vozu Jeep Wrangler a dalším modelům značky Jeep možnost individuality a podtrhují jejich atraktivitu.

Zpět na přání zákazníků: znovuuvedení barvy Tuscadero na modelu Jeep Wrangler modelového roku 2024
Zpět na přání zákazníků: znovuuvedení barvy Tuscadero na modelu Jeep Wrangler modelového roku 2024

Jeep Wrangler 2024 je nyní k dispozici v následujících devíti atraktivních barvách karoserie: Tuscadero, Anvil (novinka pro rok 2024), Earl, Firecracker Red, Granite Crystal, Silver Zynith, Hydro Blue, Bright White a Black.

 

Barvu Tuscadero lze nyní objednat pro Jeep Wrangler modelového roku 2024 s následujícími úrovněmi výbav: Sahara a Rubicon. Bude se kombinovat s černou pevnou střechou, pevnou střechou v barvě karoserie, černou plátěnou střechou nebo se shrnovací střechou The Sky One-Touch.

2024 Jeep Wrangler

Ikonický Jeep Wrangler – nejschopnější a nejuznávanější terénní vůz světa – nabízí bezkonkurenční vlastnosti v terénu a byl navržen na základě více než osmi desetiletí zkušeností s konstrukcí vozů 4x4. Novinkou Jeep Wrangler, modelového roku 2024, je přepracovaná maska chladiče, nový design kol a nová skrytá anténa integrovaná do čelního skla, která je připravená na jízdy po terénních tratích a nahradila předchozí ocelovou anténu. Uvnitř může být Wrangler modelového roku 2024 vybaven vyhřívanými, ve 12 směrech elektricky nastavitelnými předními sedadly, ve standardní výbavě má rádio Uconnect 5 s 12,3palcovým dotykovým displejem a boční hlavové airbagy pro první i druhou řadu sedadel. Z hlediska bezpečnosti přibyly nové pokročilé asistenční systémy, varování před opuštěním jízdního pruhu, detekce únavy řidiče a informace o rychlostních limitech s inteligentním upozorněním na překročení rychlosti. K pohonu je připraveno plug-in hybridní ústrojí 4xe kombinující 2,0litrový přeplňovaný zážehový motor, dva elektromotory a vysokonapěťový akumulátor zajišťující čistě na elektřinu dojezd až 55 km. Wrangler i nadále zůstává věrný koncepci s nosným rámem, na němž je upevněna karoserie, přední i zadní tuhá náprava jsou uchyceny pětiprvkovým závěsem a pro všechny diferenciály jsou připraveny uzávěrky.

Zpět na přání zákazníků: znovuuvedení barvy Tuscadero na modelu Jeep Wrangler modelového roku 2024

Značka Jeep

Značka Jeep, která staví na více než osmi dekádách své legendární historie, je autentickou značkou SUV, nabízející legendární terénní vlastnosti, propracovaný interiér, špičkové technologie a komplexnost lidem, kteří hledají neobyčejné životní cesty. Značka Jeep nabízí široké portfolio vozů, jež svým majitelům zaručují pocit bezpečí a jistoty, že bez obav zvládnou jakoukoli cestu, a vybízí je tak k plnohodnotnému životnímu stylu. Schopnosti legendární značky Jeep v terénu zvyšuje globální elektrifikační iniciativa, jež mění systém 4xe na zcela nový systém pohonu všech kol, a sleduje tak vizi značky dosáhnout svobody bez emisí s přidanou hodnotou v podobě pohonu 4x4. Do roku 2025 budou všechny modelové řady vozů Jeep nabízet také elektrifikovanou variantu.

Skladové vozy Jeep