Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Více zábavy, více terénních schopností, více Avenger: představujeme nový Jeep® Avenger 4xe

Značka Jeep® poprvé představuje inovativní hybridní technologii 4xe pro nový Avenger 4xe.

 

Integrací systému pohonu všech kol se 48V mild hybridní technologií značka Jeep zvyšuje legendární schopnosti modelu Avenger v terénu a poskytuje elektrifikovanou a suverénní sílu na různých typech povrchu.

 

Nový Jeep Avenger 4xe, stejně jako verze s pohonem předních kol, ohromuje v segmentu B-SUV kompaktním, ale prostorným designem, který svým vzhledem ztělesňuje podstatu značky Jeep.

 

V tomto ambiciózním voze se modernost a historický odkaz vzájemně propojují díky technologiím, které zaručují vynikající schopnosti na silnici i v terénu, aniž by byla ohrožena ekologická udržitelnost.

 

Jeep Avenger 4xe bude možné objednávat od konce roku 2024.

Dobrodružství a inovace

Značka Jeep, proslulá svým dobrodružným a inovativním odkazem a nezlomným odhodláním posouvat hranice v oblasti výkonnosti a elektrifikace, po obrovském úspěchu čistě elektrické verze hrdě představuje nejnovější přírůstek do své atraktivní nabídky: nový Jeep Avenger 4xe, který je dalším odkazem na fascinující historii této globální značky SUV.

Srdcem nového Avengeru 4xe je inovativní hybridní technologie 4xe. Tento průkopnický hnací systém nabízí více než jen snížení emisí; přináší elektrizující zážitek z jízdy v jakémkoli terénu.

Více zábavy, více terénních schopností, více Avenger: představujeme nový Jeep® Avenger 4xe

Eric Laforge, Head of Jeep brand Europe, uvedl: „Nový Jeep Avenger 4xe představuje pro svoji značku zlomový okamžik. Nejnovější verze našeho úspěšného modelu spojuje kompaktnost a všestrannost modelu Avenger s výkonností a schopnostmi pohonu všech kol. Výsledkem jsou bezkonkurenční schopnosti pro dynamičtější zážitky z jízdy. Nový Avenger 4xe doplňuje naši nabídku SUV, nyní má pohon 4x4 ve všech segmentech.“

Více zábavy, více terénních schopností, více Avenger: představujeme nový Jeep® Avenger 4xe

Posun na novou úroveň

Varianta 4xe, která posunuje legendární schopnosti modelu Avenger na novou úroveň, je pro svoji modelovou řadu důležitým rozšířením nabídky. Díky využití elektrického pohonu poskytuje nový Avenger 4xe bezkonkurenční trakci a výkon nejen v terénu. Hnací soustava spojuje spalovací motor o výkonu 100 kW (136 k) se dvěma elektromotory, z nichž každý má výkon 21 kW. Tento systém zajišťuje pohon všech kol a současně je schopen na zadní kola dodat točivý moment až 1900 Nm. Díky technologii „power looping“ zaručuje nový Avenger 4xe trakci pohonu všech kol bez ohledu na stav nabití akumulátoru, a poskytuje tak suverénní a jistý zážitek z jízdy i v různých typech nejnáročnějšího terénu.

 Nový 48V mild hybridní systém modelu Avenger umožňuje jízdu v nízkých rychlostech v čistě elektrickém režimu díky kombinaci šestistupňové dvouspojkové převodovky e-DCS6 a integrovaného elektromotoru.

Modelová řada Avenger je důkazem odhodlání značky nabídnout zákazníkům svobodnou volbu, usnadnit a podpořit přístup k elektrifikovaným vozidlům a zajistit, aby každá cesta byla dokonale přizpůsobena potřebám jednotlivých zákazníků. Avenger nabízí širokou škálu druhů pohonu, dvě převodovky (automatickou a manuální), stejně jako pohon předních nebo všech kol. Tím dokáže vyhovět potřebám a preferencím každého řidiče. Ať už se řidič rozhodne pro vyspělou technologii čistě elektrického pohonu, elektrifikovaný 48V systém mild hybrid nebo tradiční zážehový motor, může si Avenger přizpůsobit svým jízdním požadavkům a hodnotám. 

Uvedení 48V mild hybridní technologie se systémem pohonu všech kol v modelu Avenger 4xe je ztělesněním snahy značky Jeep nabídnout udržitelné zážitky z jízdy s pohonem 4x4 a zároveň zůstat přístupný evropským zákazníkům. Značka Jeep vždy sledovala cíl otevřít se lidem prostřednictvím kompletní nabídky vozů vybavených pohonem všech kol, které jsou přizpůsobené potřebám různých typů řidičů. Jako důsledek elektrifikační strategie, která jde v souladu se světovými trendy, je nyní k dispozici rozsáhlejší a rozmanitější nabídka modelů, než tomu bylo kdykoli předtím.

Nový Jeep Avenger 4xe bude možné objednávat od konce roku 2024. Avenger 4xe slibuje, že nově vymezí hranice terénních schopností a udržitelnosti, a to pro městské dobrodruhy i milovníky terénních vozů.

Skladové vozy Jeep