Nový Opel Corsa za 384.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Úvěr na elektromobil a dobíjecí stanice pro podnikatele s dotací od Národní rozvojové banky

Získejte výhodný úvěr na pořízení bezemisního vozidla a dobíjecí stanice včetně zvýhodněného pojištění vozidla. Navíc můžete získat podporu od Národní rozvojové banky (NRB) ve formě záruky na úvěr a příspěvku na pořízení vozidla i dobíjecí stanice. Ve spolupráci s našim dlouhodobým partnerem Naviga4 vám nabízíme pomoc při zpracování a podání žádosti o příspěvek a záruku od Národní rozvojové banky.

Kdo může získat příspěvek a záruku od NRB?

  • Firmy a podnikatelé (OSVČ, malé střední a velké podniky), kteří si chtějí pořídit prostřednictvím financování UCL bezemisní vozidla a neveřejné dobíjecí stanice.
  • Žadatel musí mít uzavřená min. 2 účetní období.
  • Projekty musí být realizované na území České republiky (vč. Prahy).

Na jaké předměty lze získat příspěvek a v jaké výši?

1) Vozidlo musí být nové (max. 6 měsíců od prvního uvedení do provozu a najeto do 6 000km), tzn. klient nemusí být prvním vlastníkem. Vozidlo nebo dobíjecí stanici nesmí podnikatelé po dobu 24 měsíců od data vyplacení finančního příspěvku prodat.

 

2) Neveřejné dobíjecí stanice musí být pořízeny v rámci podnikatelského areálu pro vlastní spotřebu a musí být pořizovány současně s vozidlem. Zároveň dobíjecí stanice nesmí být využívány zákazníky příjemce (např. parkoviště, autoservisy, nákupní centra apod.)

 

3) V rámci Výzvy NPO je možné pořizovat bateriové elektromobily kategorie M1 s pořizovací cenou do 1 500 000 Kč bez DPH. Pořízení bateriového elektromobilu s pořizovací cenou vyšší, než je uvedený limit, není v rámci výzvy podporováno.

Proč využít financování UniCredit s dotací NRB?

  • V případě využití podpory NRB ve formě záruky za úvěr, získáte nejen příspěvek na pořízení bezemisního vozidla a dobíjecí stanice, ale také výhodný úvěr.
  • Součástí úvěru je i zvýhodněné pojištění.
  • Za poskytnutou záruku neplatíte žádný poplatek NRB.
  • Vozidlo bude ve Vašem vlastnictví po celou dobu financování.
  • Žádost si můžete podat sami nebo využít podporu našeho dlouhodobého partnera - dotační poradenské agentury Naviga4
  • Elektromobil i dobíjecí stanici lze pořídit bez vlastních zdrojů (možnost krátkodobého úvěru i na předfinancování DPH a příspěvku).

Jak postupovat?

1. Vyberte si konkrétní bezemisní vozidlo/a a dobíjecí stanici/e. Vybrané vozidlo objednejte/zarezervujte, veškeré zálohy a platby v ideálním případě odložte do doby, kdy budete podávat žádost na NRB. V případě nutnosti (požadavku dealera nebo dodavatele dobíjecí stanice) složte zálohu maximálně ve výši DPH 21% + finančního příspěvku NRB).

 

2. Kontaktujte vašeho prodejce nebo obchodní místo UCL, které vám připraví nabídku financování a předá informace o detailních podmínkách Výzvy a náležitostech k podání žádosti na NRB.

 

3. Uzavřete a podepíšete speciální smlouvu s UCL, abyste získali příspěvek a současně záruku k úvěru od NRB. Na výši DPH a finančního příspěvku můžete případně uzavřít krátkodobý úvěr od UniCredit Bank.

 

4. Podáte žádost o podporu na NRB (můžete tak učinit sami nebo prostřednictvím našeho partnera Naviga4.) Žádosti o podporu přijímají všechny pobočky i regionální pracoviště NRB. Pozor: Zaručovaný úvěr nesmí být čerpán před datem podání žádosti na NRB! Krátkodobý úvěr můžete čerpat libovolně hned po sjednání.

 

5. NRB posoudí Vaši žádost o podporu. po jejím schválení podepíšete s NRB záruční listinu.

 

6. Po předání vozidla dochází k čerpání úvěru, tj. platbě za vozidlo.

 

7. Příspěvek bude vyplacen přímo na Váš účet pro splnění podmínek výzvy, tj. po předložení dokladu o pořízení vozidla,      dokladu o úhradě a ORV k vozidlu.

Nabídka je indikativní a není návrhem na uzavření smlouvy. Upozorňujeme, že dle podmínek Výzvy na podporu není právní nárok. Žádosti o dotaci přijímá a posuzuje Národní rozvojová banka, a.s. Za případné nepřiznání dotace UniCredit Leasing CZ, a.s. ani UniCredit Bank Czech republic and Slovakia, a.s., neodpovídá.

 

Datum zahájení příjmu žádostí o podporu a datum ukončení příjmu žádostí o podporu bude oznámen na webových stránkách www.nrb.cz.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme. www.srba.cz

Úvěr na elektromobil a dobíjecí stanice pro podnikatele s dotací od Národní rozvojové banky