Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Se službami Prime Video a YouTube získáte ve svém voze více možností streamování

Bez ohledu na to, zda čekáte, až se vám nabije vůz, vyzvedáváte své milované, nebo si prostě chcete na chvíli odpočinout, bude váš vůz Volvo díky integraci služby Prime Video do nabídky aplikací Google Play ještě lépe připraven na to, aby vás mohl bavit. Aplikaci Prime Video lze stáhnout na všech trzích, kde jsou dostupné aplikace a služby Google Play.

Společnost Volvo Cars patří mezi první výrobce, kteří ve svých vozech službu Prime Video nabízejí.

Mimoto budou vozy s integrovanými službami Google velmi brzy nabízet také aplikaci YouTube.

Uvedená služba bude ve formě předinstalované aplikace dostupná od 18. září, přičemž bude na jednotlivých trzích postupně zaváděna v rámci OTA aktualizací vzdáleným přístupem.

„Rozšířením nabídky služeb v našich vozech o aplikace, jako jsou Prime Video a YouTube, neustále prodlužujeme seznam softwaru a aplikací, které našim řidičům usnadňují život,“ uvádí Erik Severinson, náš globální ředitel pro nové programy v našich vozech. „Jednoduše plníme slib, že budou naše vozy postupem doby růst společně s našimi zákazníky.“

Nicméně protože je jednou z našich hlavních priorit bezpečnost, aplikace pro streamování video obsahu budou dostupné pouze v případě, že vůz zcela stojí.

Poznámky

  • Aplikaci Prime Video bude možné stáhnout z obchodu Google Play. Aplikace YouTube bude do vozu předinstalována v rámci OTA aktualizace.
  • Obě aplikace budou dostupné ve všech vozech Volvo s integrovanými službami Google po celém světě s výjimkou Číny, Jižní Koreje a Vietnamu.
  • Dostupnost výše uvedených funkcí a služeb se může lišit v závislosti na konkrétním trhu.
  • Na některých trzích nemusí společnost Volvo Cars pro váš vůz nabízet také data nezbytná pro streamování obsahu v rámci těchto a dalších digitálních služeb a na trzích, kde jsou data poskytována, je třeba vzít v potaz, že poskytovaný datový objem podléhá určitým pravidlům, podmínkám a omezením.
  • Google, Google Play a YouTube jsou obchodní známky společnosti Google LLC.

Skladové vozy Volvo