Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Připojte se k nám při odhalení modelu Volvo EX90, našeho nového plně elektrického vlajkového SUV

Volvo EX90 bude odhaleno 9. listopadu 2022 v 15:00 hodin v rámci speciální akce, která se bude konat v centru Stockholmu. Odhalení bude živě přenášeno do celého světa.

Volvo EX90 je nejen naším nejnovějším vozem, ale také prvním zástupcem naší nové generace plně elektrických vozů definovaných softwarem a první vlaštovkou nadcházející nové éry společnosti Volvo Cars. 

Již téměř 100 let jsou smyslem našeho podnikání inovace a nastavování nových standardů vedoucích k zachraňování životů. S modelem Volvo EX90 na tuto tradici směle navazujeme. Díky unikátní kombinaci výpočetního jádra vozu a softwaru může Volvo EX90 představit inteligentní bezpečnostní technologie, jako jsou laserový senzor LiDAR a systém pro porozumění chování řidiče, které nám pomohou dosáhnout dalšího pokroku v naplňování naší vize, podle níž by v žádném novém voze Volvo neměl nikdo utrpět smrtelné ani jinak vážné zranění. Volvo EX90 dále nabídne novou úroveň konektivity, která mimo jiné zajistí, že bude vůz v průběhu doby stále lepší, bezpečnější a lépe přizpůsobený řidičovým požadavkům. Inovace, které představí, vám pomohou cestovat a žít udržitelněji, přičemž jsou navrženy v souladu s naší skandinávskou tradicí. V neposlední řadě jsme vůz vybavili funkcemi a službami, díky nimž bude řízení, nabíjení a soužití s tímto vozem skvělým a bezproblémovým zážitkem.

Volvo EX90 ztělesňuje naši vizi velkého rodinného SUV elektrického věku a my se již nemůžeme dočkat, až vám ho ukážeme! Během příležitosti odhalení tohoto vozu vás náš generální ředitel Jim Rowan a další senior lídři a odborníci seznámí s jeho technologickými, designovými a dalšími přednostmi, abyste měli možnost poznat jej do co nejmenších podrobností.

Kompletní živý přenos odhalení vozu bude dostupný na tomto odkaze:

https://volvoex90event.volvocars.com

(GLOBÁLNĚ) 

Nezmeškejte to – těšíme se na vás 9. listopadu. 

Mějte se krásně! 

Volvo Cars

 

Skladové vozy Volvo