Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Plně elektrické SUV Volvo EX30: malý vůz s velkým potenciálem

Někdy může být první dojem zavádějící. Ano, nové Volvo EX30 je naše dosud nejmenší SUV. A ano, je dostupné za atraktivní cenu. Nicméně jeho dopad může být více než značný, přičemž pro nás v nadcházejících letech může představovat jednu z našich největších obchodních příležitostí.

Volvo EX30, které je nyní dostupné na vybraných trzích včetně České republiky, představuje základní kámen strategické transformace, kterou jako společnost procházíme. Do půlky současného desetiletí chceme dosáhnout stavu, kdy budou polovinu objemu našeho prodeje tvořit plně elektrická vozidla a naše EBIT marže bude dosahovat 8–10 %. Do roku 2030 pak máme v plánu prodávat výhradně plně elektrické modely.

313297_Volvo_EX30_exterior

V rámci naplňování těchto ambicí očekáváme, že se Volvo EX30 v následujících letech stane jedním z našich nejprodávanějších modelů, čímž výrazně přispěje k dosažení našich cílů v oblasti růstu a ziskovosti.

S modelem Volvo EX30 vstupujeme s naší značkou do nového a rychle se rozrůstajícího segmentu. Poptávka spotřebitelů po malých plně elektrických prémiových SUV celosvětově stoupá. Například spousta lidí žijících ve městech hledá vůz, který jim nabídne pohodlí a umožní jim každodenně podnikat cesty do práce a za zábavou ve stylu, který odráží to, jací tito lidé jsou.

313291_Volvo_EX30_exterior

Model EX30 je mimoto navržen, aby byl tak bezpečný, jak od vozu Volvo očekáváte, přičemž je jeho posláním postarat se v hektickém městském prostředí nejen o vás, ale také o ostatní. Součástí jeho výbavy je například speciální bezpečnostní funkce, která pomáhá předcházet dopravním nehodám, kdy jiný účastník silničního provozu narazí do otevřených dveří. V takových případech vás podpoří upozorněním na to, že se chystáte otevřít dveře do cesty cyklistovi, jezdci na koloběžce nebo běžci. Nejmodernější systémy ochranné bezpečnosti jsou dokladem toho, že jsme se u vozu Volvo EX30 řídili našimi vysokými bezpečnostními standardy.

313338_Volvo_EX30_interior

Volvo EX30 nabízí řidičům vlastnosti ryzího a schopného SUV, které bylo zrozeno z elektřiny a je vybaveno veškerými chytrými technologiemi, které potřebujete. Ve spojení s atraktivní základní cenou 869.000 Kč to znamená, že zákazníci získají plně elektrické prémiové SUV za podobnou cenu, za jakou by si koupili srovnatelný vůz se spalovacím motorem.

A aby toho nebylo málo, data získaná v rámci naší úvodní analýzy na dvou trzích ukazují, že jsou celkové náklady na vlastnictví tohoto vozu v současnosti nižší než u kteréhokoli jiného plně elektrického vozu Volvo. Ve stejné ohledu Volvo EX30 s náskokem předhání i konkurenční vozy segmentu malých SUV.*

313334_Volvo_EX30_interior

„Uvědomujeme si, že cena a náklady na vlastnictví vozu jsou stále jedněmi z největších argumentů při zvažování přechodu k elektrickému pohonu,“ uvedl Jim Rowan, náš generální ředitel. „Naším cílem je prostřednictvím modelu Volvo EX30 zprostředkovat prémiovou, plně elektrickou mobilitu mnohem širšímu spektru spotřebitelů a přispět k urychlení kompletního přechodu k elektrifikaci, který naše průmyslové odvětví i lidská společnost potřebují.“

313333_Volvo_EX30_interior

Přizpůsobí se vašim potřebám

Díky svým příjemným rozměrům, chytrým technologiím a různým konfiguracím, ze kterých lze vybírat, je Volvo EX30 navrženo tak, aby oslovilo širokou škálu zákazníků, kteří mají rozmanité preference, potřeby a životní styly.

Tatáž flexibilita a pohodlí se odrážejí také v tom, jakým způsobem jsme strukturovali naši nabídku. Jedná se o vůz, který klade důraz na pohodlí a svobodnou volbu. Je jen na vás, jakým způsobem si Volvo EX30 pořídíte: můžete si ho koupit nebo vzít na leasing ve splátce od 11 989,- bez daně.

Bezproblémový uživatelský zážitek

Transparentní online cenová politika bez skrytých poplatků společně s dobře srozumitelnou nabídkou umožňují objednat si nové Volvo EX30 neuvěřitelně snadno.

V uvedeném procesu online objednání se odráží naše ambice poskytnout našim zákazníkům tu nejlepší možnou zkušenost a hladce propojit online a offline kanály. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete navštívit některého z našich autorizovaných partnerů pro prodej vozů Volvo či některé z našich městských studií, nebo zamíříte na naše webové stránky či použijete Volvo Cars aplikaci, vždy by se vám mělo dostat vynikajícího a smysluplného zákaznického zážitku.

Kromě Spojeného království, které se stane naším prvním trhem, který letos přejde na plně integrovaný online/fyzický obchodní model pro přímý kontakt se spotřebitelem, bude Volvo EX30 dostupné online také na dalších trzích.​

Poznámky

  • Volvo EX30 lze počínaje dneškem objednávat napříč celou Evropou a na dalších vybraných trzích. Ve Spojených státech amerických mohou zákazníci zadávat předběžné objednávky, na dalších trzích se objednávkové systémy otevřou až později.

Skladové vozy Volvo