Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Alfa Romeo se ptá fanoušků: jak by se měl jmenovat?

Jak se bude jmenovat příští model Alfa Romeo segmentu Sport Urban Vehicle? Podělte se s námi o svůj nápad na oficiálních kanálech sociálních sítí.

Alfa Romeo, která má velmi úzké pouto se svými fanoušky, se prostřednictvím oficiálních kanálů na sociálních sítích ptá svých fanoušků, jak by se měl jmenovat její další vůz.

Nejsou to žádné tajnosti. Co se týče zařazení nového projektu, u Alfa Romeo je vedený pod označením „Kid“. Bude se jednat o sportovně laděné SUV segmentu B. Malý model doplní současnou řadu tvořenou modely Giulia, Stelvio a Tonale.

Alfa Romeo má v úmyslu přepsat pravidla v daném segmentu tím, že její projekt „Kid“ bude skutečný „game changer“. V rychle se vyvíjejícím automobilovém odvětví, které v oblíbeném segmentu SUV nabízí opravdu mimořádně široký výběr, bude nová řada definovat ambice značky, a sice přenést sportovní DNA do městského vozidla s významným jménem.

Zatímco Tonale představovalo „proměnu“ značky ve smyslu elektrifikace, připravovaný vůz Alfa Romeo bude prvním ryze elektrickým modelem značky, ale nejen to.

V tuto chvíli ještě není správný čas podělit se s fanoušky a zaměstnanci o detailní parametry nového modelu. Jisté však je, že se bude jednat o autentickou vůz Alfa Romeo, který bude stát na vrcholu prémiového segmentu. Nový model Alfa Romeo by měl mít premiéru v první polovině roku 2024. Automobiloví odborníci ovšem již přicházejí s různými hypotézami ve smyslu stylistického pojetí.

Aby se komunita značky mohla zapojit do tvoření již od samého počátku, Alfa Romeo již nyní zjišťuje její názor na jméno nového modelu.

Původ jména Giulia je všem alfistům více než dobře známý a jednoznačně šlo o symbol renesance značky. Stelvio a Tonale pak vzdávají hold dvojici horských průsmyků. Nemusíte se ovšem obávat, nový model se rozhodně nebude jmenovat podle průsmyku „Brenner“, jak se již na internetu vášnivě debatuje. Co to znamená? Půjde o změnu strategie komunikace značky? Kdoví. Jak by se podle vás měla jmenovat příští Alfa Romeo? Podělte se s námi o váš nápad na oficiálních kanálech sociálních sítí.

Skladové vozy Alfa Romeo