Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

OPEL SYSTEMATICKY VYLEPŠUJE SVÉ MODELY: DELŠÍ DOJEZD PRO ELEKTRICKÉ MODELY CORSA-E A MOKKA-E

Automobilka Opel byla a je známá tím, že své vozy neustále vylepšuje - a to i v průběhu jejich životního cyklu. Vždy tak, aby z toho vždy těžili zákazníci a majitelé těchto vozů. Čerstvým důkazem jsou aktuální vylepšení elektromobilů Corsa-e a Mokka-e, které se nyní mohou pochlubit delším dojezdem, a to nejenom v oficiálním testovacím cyklu WLTP ale i v reálném provozu.

Na plně nabitou baterii nyní ujede „Zlatým volantem 2020 oceněná Corsa-e až 359 kilometrů (dle normy WLTP), což představuje nárůst o více než 7 procent. A podobně se prodloužil i dojezd čerstvého držitele ceny „Zlatý volant 2021“ Opelu Mokka-e, jehož akční rádius se prodloužil až na 338 km (dle normy WLTP).

Dojezd elektromobilů Corsa-e a Mokka-e se podařilo prodloužit především díky standardnímu využití vysoce účinného tepelného čerpadla, které se stará o tepelný komfort v interiéru. Tepelné čerpadlo je efektivnější než konvenční systémy vytápění/klimatizace, protože spotřebovává méně energie z baterií, což se pozitivně projeví na delším dojezdu. Vylepšené parametry řidič zaregistruje především v zimních měsících.

K prodloužení dojezdu Corsy-e a Mokky-e dále přispěl i pozměněný sestupný převod a použití pneumatik kategorie A+ s nízkým valivým odporem. Corsa-e obouvá pneumatiky 16“, Mokka-e pak 17“.

Opel Corsa-e a Opel Mokka-e jsou součástí elektrifikační ofenzívy automobilky Opel, která už nyní nabízí devět elektrifikovaných osobních i užitkových modelů. Do roku 2024 bude mít Opel v každé své modelové řadě nejméně jeden elektrifikovaný model. Po roce 2028 se Opel v Evropě chce soustředit už výhradně na elektromobily.

Skladové vozy Opel