Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Opel představí svůj elektrický šampionát na Central European Rally. Start v Praze 26. 10. 2023. Máte zájem o VIP vstupy?

Většina z vás dobře ví, že absolutním vrcholem letošní motor-sportovní sezony bude určitě blížící se Central European Rally (CER). Jde o prioritní automobilovou soutěž z kalendáře FIA, která představí špičkové jezdce a nejmodernější rally techniku. Unikátní na letošním premiérovém ročníku CER rally je, že projede hned třemi státy: Odstartuje v Praze, pak zamíří do Rakouska a cíl bude v německém Pasově.

Více o CER zde: https://www.centraleuropeanrally.eu/cs 

Takový podnik si samozřejmě tovární tým Opel motorsport nemohl nechat ujít! Na startu CER rally se objeví mj. Corsa Rally4 s posádkou Timo Schulz/Michael Wenzel, která bojuje o titul v juniorské kategorii JERC.

 Adac Opel

Díky vlivu týmu Opel a partnerského autoklubu ADAC se ovšem na CER 2023 představí (mimo celkovou klasifikaci) i kompletní šampionát ADAC Opel Electric Rally Cup “powered by GSe”, světově první rally pohár identických elektromobilů Corsa Rally Electric.

Importér automobilů Opel do ČR dlouhodobě spolupracuje s Autoklubem ČR, nejvyšší tuzemskou autoritou v oblasti motoristického sportu, a proto vám můžeme nabídnout několik VIP vstupenek na „pražskou“ část Central European Rally.

Adac Opel 2

Program CER v ČR: Čtvrtek 26. 10. 2023

  • 13:00 h: Oficiální slavnostní start CER rally. Praha, Hradčanské náměstí.

Vstup volný.

Vozy Corsa Rally Electric ze šampionátu ADAC Opel Electric Rally Cup “powered by GSe” sjedou ze startovní rampy jako první

 14:00 h: Start Super rychlostní zkoušky SS 01 na dostihovém závodišti v Praze – Velké Chuchli.

Vstup placený.

Vozy Corsa Rally Electric ze šampionátu ADAC Opel Electric Rally Cup “powered by GSe” odstartují za hlavním polem soutěžních vozů.

Corsy Rally Electric ze šampionátu ADAC Opel Electric Rally Cup “powered by GSe” potom budou mít volný pátek 27. 10. 2023 a na trať se postaví zase až v Rakousku (sobota 28. 10. 2023) a v Německu (neděle 29. 10. 2023).

Kompletní program CER rally zde: https://www.centraleuropeanrally.eu/cs/program

Adac Opel 3

! Pokud máte zájem doprovodit své VIP klienty na Super RZ do Velké Chuchle, neváhejte a dejte nám co nejdříve vědět! Rádi se s vámi podělíme o několik VIP vstupů. Předem upozorňujeme, že počet lístků je omezený.

Adac Opel 4

 

Skladové vozy Opel