Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

OPEL MANTA GSe ElektroMOD VYHRÁL NA „SALONU AUTOMOBILOVÉ KRÁSY“ CENU GRAND PRIX DU FESTIVAL

Design byl, je a bude (!) momentem, který modely německé automobilky Opel odlišuje z šedi běžné produkce.

Monza, Calibra, Insignia, Mokka, Manta… řadu modelů značky Opel znalci označují doslova za ikony své branže.

Právě legendární Mantou se inspirovali i tvůrci originálního prototypu Manta GSe ElektroMOD, který je poctou historii a zároveň avízem vzrušující budoucnosti značky.

 

Kvality projektu Manta GSe ElektroMOD ocenila i porota právě probíhajícího už 37. ročníku výstavy automobilové krásy Festival Automobile International, která se koná v Paříži.

Když se i řidiči velkého SUV nebo luxusního modelu zastaví a s neskrývaným obdivem se zahledí na jedinečnou „neo-klasiku“, pak se můžete vsadit, že se zastavili u originálního  Opelu Manta GSe ElektroMOD. To je skutečná stylová ikona, tradicionalista ve zcela novém, inovativním obleku – ostatně tak unikátní prototyp automobilky Opel ohodnotila i porota letošní výstavy automobilové krásy  Festival Automobile International. Dvanáct odborníků ze světa motoristického sportu, architektury, módy, designu, kultury a médií udělilo Opelu Manta GSe ElektroMOD „velkou cenu“  Grand Prix du Festival za úspěšnou reinterpretaci odkazu modelů historie do vysoce aktuální podoby. Manta GSe ElektroMOD je zkrátka živoucí legenda, kterou nadšenci z německého Rüsselsheimu přizpůsobili budoucnosti s obrovským citem pro každý detail.

Čistě akumulátorová Manta GSe ElektroMOD je stejně sportovní jako originální Opel Manta, a otevřeně naznačuje své ambice už svým označením: „ElektroMOD“. MOD totiž znamená změnu, technické a stylistické MODifikace. Je to vůz, který vyvolává emoce, za kterým se i díky jeho neonově žlutému laku a kontrastní černé kapotě každý otočí. A nese si i aktuální designovou DNA značky Opel – čelní maskou Pixel-Vizor se vůz okamžitě identifikuje do rodiny automobilů Opel.

V interiéru, který je vybaven nejnovějšími digitálními technologiemi, není místo pro retro nostalgii: Tradiční kulaté analogové přístroje jsou historií, místo toho se před řidičem klene široký a čistě stylizovaný Pure Panel se dvěma širokoúhlými obrazovkami.

Elektrická Manta GSe ElektroMOD je holdem skvělé historii značky Opel i jejím závazkem k udržitelné mobilitě budoucnosti bez emisí. Renomovaná výstava Festival Automobile International oceňuje nejkrásnější, nejúspěšnější a nejpokrokovější automobilové projekty roku.