Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Nový koncept Opel Experimental se postupně odhaluje

Pro blížící se autosalon v Mnichově IAA Mobility (5. až 10. září 2023) Opel připravuje opravdu velké a efektní překvapení: Koncept Opel Experimental. V plné kráse se tato studie, která naznačuje budoucí směřování značky Opel, představí až začátkem září v Mnichově, už nyní ale Opel začíná zveřejňovat detailní snímky své studie, které leccos napovídají…

Opel 1

Série prvních snímků dokladuje extrémní preciznost designové studie Opel Experimental, která rozvíjí oceňovanou designerskou filozofii automobilky Opel „Bold and Pure“.

Opel 2

„Opel Experimental otvírá zcela novou vzrušující kapitoly naší značky. Celý koncept byl navržen tak, aby poskytl hmatatelnou vizi toho, kam značka Opel směřuje. Brzy odhalíme další podrobnosti - zůstaňte naladěni na naši vlnu,“ říká Florian Huettl, generální ředitel automobilky Opel.

Opel 3

Jedním z nejcharakterističtějších momentů je jasně viditelný postup nové stylingové koncepce německé značky Opel Compass. Osvětlené logo Opelu „Blitz“ (Blesk) trůní sebevědomě uprostřed čistě řešené masky vozu Opel Vizor. Výrazná grafika červených koncových světel na splývavých plochách karoserie, zbavených samoúčelných křivek a linií, opakuje motiv kompasu i na zádi studie Opel Experimental.

Opel 4

Propracovaná je aerodynamika, přispívající k energetické efektivitě, je již dlouho charakteristickým znakem osobních vozů Opel. Atraktivitu studie doplňují i originálně řešená litá kola. Futuristicky laděné prvky jsou i v interiéru. Jednoduše a zároveň nesmírně efektivně tvarovaná sedadla jsou dokonale ergonomická, což je pro značku Opel už řadu let příznačné.

Skladové vozy Opel