Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Nový Fiat 600e: elektrický návrat značky FIAT do segmentu B

Značka FIAT se vrací do segmentu B s novým modelem - Nový Fiat 600e - pro "rozšířený" požitek z jízdy.

Díky velkorysé délce 4,17 metru, dojezdu přes 400 km v kombinovaném cyklu WLTP a více než 600 km v městském cyklu, představuje ideální řešení jak pro milovníky města, tak i pro outdoorové nadšence.

Ikonický zvenčí, Dolce Vita uvnitř: nový Fiat 600e dokonale vyjadřuje italskou krásu a životní styl, a to díky svému atraktivnímu designu a funkcím, jakými jsou barevná terapie a masážní funkce pro skutečně multismyslový zážitek.

Vůz je nabitý nejmodernějšími bezpečnostními a asistenčními funkcemi a přináší všechny výhody městské a mimoměstské mobility s autonomním řízením 2 úrovně.

Větší sourozenec Nové 500 a nová ikona BEV značky FIAT.

Nový Fiat 600e ve verzi La Prima a dostupnější alternativa ve verzi Fiat (600e)RED pro zákazníky, kteří hledají etické, a přesto dostupné řešení mobility.

Fiat-600e-2023-1

Značka FIAT i nadále pokračuje v cestě udržitelné městské mobility a představuje „Nový Fiat 600e“, přírůstek, který je návratem značky do segmentu B. Vzali jsme vše, co máte na segmentu B rádi, a vylepšili to ve všech aspektech. Nový Fiat 600e nabízí více prostoru, větší dojezd a umocněný pocit Dolce Vita. Jednoduše řečeno, Nový Fiat 600e využívá to nejlepší ze segmentů B a B-SUV, aby nabídl krásný, radostný a rozmazlující zážitek z jízdy.

Nový Fiat 600e navazuje na úspěch svého předchůdce a bestselleru značky Fiat, modelu 600 z 50. let, který se proslavil jako rodinný „stěhovák“. Novinka míří do srdce rychle se rozrůstajícího segmentu B.

Nový Fiat 600e představuje ideální řešení pro milovníky města i outdoorové nadšence a je dokonalým ztělesněním hodnot italského stylu a udržitelnosti. Je atraktivní a krásný, disponuje velkorysými rozměry s délkou 4,17 metru a pohodlným interiérem pro 5 osob. K tomu přidává elektrický dojezd přes 400 km (kombinovaný cyklus WLTP) a více než 600 km v městském cyklu WLTP, a samozřejmě nejmodernější bezpečnostní prvky.

K dispozici je ve dvou plně elektrických verzích, Nový Fiat 600e La Prima a Fiat (600e)RED, které představují rodinné řešení s ryzí italskou náladou Dolce Vita, ohleduplností k životnímu prostředí a sociální uvědomělostí.

Fiat-600e-2023-2

Nový Fiat 600e

Nový Fiat 600e, který je k dispozici v pětidveřovém karosářském provedení, nabízí působivou prostornost s 5 sedadly a úložnými prostory interiéru o celkovém objemu 15 litrů. Zákazníci si mohou uložit své osobní věci v chytrém středovém tunelu, který je dodáván s přizpůsobitelnou krycí podložkou a flexibilními držáky nápojů, v kapsách na sedadlech a strategických předních úložných prostorech. Zavazadlový prostor má velkorysý objem 360 litrů.

Kromě prostorové velkorysosti se novinka vyznačuje skvělými elektrickými schopnostmi. Lithium-iontové baterie s kapacitou 54 kWh poskytují novému modelu 600e dojezd přes 400 km v kombinovaném cyklu WLTP a více než 600 km v městském cyklu. To z něj činí ideální vůz pro každodenní použití ve městě i na víkendové výlety.

Pro optimalizaci doby nabíjení je nový model 600e vybaven 100 kW rychlonabíjením zaručujícím velmi rychlé nabití baterie. Například, nabití baterie na 80 % zabere méně než půl hodiny, což je přibližně stejná doba, jakou potřebujete na naložení auta na víkend. Fiat 600e je dodáván s 11 kW palubní nabíječkou a kabelem Mode 3 pro nabíjení doma nebo na veřejných nabíjecích stanicích, kde plné nabití zajistí za méně než 6 hodin.

Motor má výkon 115 kW a vozidlu poskytuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 9 sekund. Nový Fiat 600e umožňuje řidiči zvolit svůj vlastní styl jízdy, a to díky trojici jízdních režimů Eco, Normal, Sport.

Do poloviny roku 2024 doplní nabídku hybridní hnací ústrojí. 

Fiat-600e-2023-3

Ikonický zvenčí, Dolce Vita zevnitř

Nový Fiat 600e, označovaný také jako větší sourozenec modelu 500e, přebírá jméno po původní šestistovce a přináší veškerou italskou atraktivitu a styl. Vnější i vnitřní design jsou dokonalým ztělesněním italské krásy a nálady Dolce Vita. Stručně řečeno, Nový Fiat 600e nabízí skutečné potěšení všech smyslů, jež je neoddělitelnou součástí italské DNA.

Fiat-600e-2023-4

V porovnání s Novou 500 se jeho vzhled vyznačuje ostřejším a asertivnějším stylem, s chromovaným nápisem 600 na přední části i na bocích, a moderním LED osvětlením. Elegantní a zároveň dynamický vnější vzhled umocňují větší kola (až 18“ a průměr 690 mm), matně černé prahové lišty a lemy blatníků.

Typický italský styl je okamžitě rozpoznatelný podle italské vlajky na zadním nárazníku. Vnější linie podtrhuje několik okouzlujících prvků, jakými jsou leskle černé detaily a chromované prvky.

Interiér 600e je dokonalým ztělesněním italské nálady Dolce Vita a popové duše značky. To je dané především několika funkcemi, které byly navržené tak, aby poskytovaly nejlepší zážitek. Nový Fiat 600e nabízí barevnou terapii. Zákazníci si mohou vybrat až 8 různých barev pro ambientní osvětlení a prostředí rádia. Pro dokonale hýčkání je sedadlo řidiče vybaveno funkcí elektrického nastavení a masážní funkcí pro relaxaci na dlouhých cestách nebo po náročném dni v práci. Nový Fiat 600e nabízí sedadla ze syntetické kůže Ivory s monogramem FIAT, s třístupňovým vyhříváním pro maximální pohodlí.

Fiat-600e-2023-6

Velurové koberečky, zadní sedadla dělená v poměru 40/60, USB typu A a C + USB typu C ve 2. řadě sedadel, bezdrátová nabíječka pro chytrý telefon a bezklíčový vstup se senzorem přiblížení. To vše umocňuje pohodlí a příjemný zážitek z jízdy.

 

Rozšířené technologie: nejmodernější prvky bezpečnosti a konektivita

Nový Fiat 600e je nabitý nejmodernějšími bezpečnostními a asistenčními systémy, díky kterým je připraven na každodenní život. Nabízí autonomní řízení 2 úrovně, které přináší mnoho výhod.

Adaptivní tempomat (ACC) brzdí nebo zrychluje v reakci na vpředu jedoucí vozidla, inteligentní rychlostní asistent čte rychlostní omezení a doporučuje jejich použití, monitoring mrtvých úhlů pak pomocí ultrazvukových senzorů sleduje mrtvé úhly a varovnými kontrolkami na vnějších zrcátkách varuje před překážkami. Technologie zahrnují také funkci Stop&Go, elektrickou parkovací brzdu, autonomní nouzové brzdění s rozpoznáváním cyklistů a chodců a asistent pozornosti řidiče pro sledování úrovně koncentrace řidiče. A nakonec, 360° senzory a 180° couvací kamera s dynamickou naváděcí mřížkou pomáhají vyhnout se jakýmkoli překážkám při parkování nebo provádění složitých manévrů.

Pokud jde o pohodlí a konektivitu, nový Fiat 600e je vybaven několika funkcemi, díky kterým bude každá cesta mnohem příjemnější a radostnější. Je vybaven hands-free elektricky ovládanými zadními výklopnými dveřmi, které udělají radost všem, kteří mají vždy v ruce tisíc věcí, dále elektricky ovládanými okny, automatickou klimatizací, a také senzory deště a stmívání. Nabídku doplňuje audio systém se 6 reproduktory, 10,25“ plně konfigurovatelná obrazovka rádia s bezdrátovými funkcemi Navi, CarPlay a Android Auto, 7“ digitální přístrojový panel a služby připojení.

Fiat-600e-2023-5

Nový Fiat 600e nabízí služby Uconnect pro každodenní podporu zákazníků, například pomocí hlasových povelů pro komunikaci s palubní připojenou navigací. Navigační systém TomTom nabízí automatické aktualizace map a zobrazuje všechny nabíjecí stanice dostupné na trase, jako i informace v reálném čase o dostupných volných parkovacích místech.

Fiat-600e-2023-7

Aplikace FIAT přináší další dimenzi pohodlí. K dispozici je řada funkcí pro použití určitých funkcí vozidla, a to i na dálku (např. světel, klaksonu, otevírání/zavírání dveří, topení nebo klimatizace).

Vrcholná verze La Prima a dostupnější verze (RED)

Nový Fiat (600e)RED se dokonale hodí pro mladé zákazníky, kteří hledají etické a ekologické řešení mobility. Jedná se o nejdostupnější verzi nového modelu 600e a další krok v partnerství s organizací (RED). To začalo v roce 2021 přesvědčením, že každý z nás může přinášet změny. Posláním vozidel (RED) je být „dobrý pro lidi i pro planetu“: elektrický pohon je ohleduplný k životnímu prostředí a přispívá k udržitelnější budoucnosti. Tato mise jde nyní ještě dále s organizací (RED), která vznikla v roce 2006 s cílem bojovat proti AIDS a zajistit, že nemoci, kterým lze předcházet a které lze léčit, jsou preventabilní a léčitelné pro každého.

Nový Fiat (600e)RED přebírá červenou barvu jako charakteristický znak řady (RED), a to jak zvenčí – od karoserie až po loga vpředu a vzadu, – tak i uvnitř, kde zdobí palubní desku a designové prvky na exkluzivních sedadlech z recyklované tkaniny. Červený kryt středového tunelu je pak další připomínkou partnerství. Pro další personalizaci jsou k dispozici další dvě barvy: černá a bílá.

Nový Fiat 600e La Prima nabízí 100% styl, techniku a pohodlí, aby zajistil pohlcující italský zážitek Dolce Vita. K dispozici je ve 4 různých barvách, které připomínají italskou krásu a krajinu: italské slunce, italské moře, italskou zemi a italské nebe.

Skladové vozy Fiat