Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Nový Fiat 600e je již možné na českém trhu objednávat

Značka Fiat spouští dnešním dnem na českém trhu objednávky zcela nového modelu Fiat 600e

K dispozici ve dvou plně elektrických verzích, Nový Fiat 600e La Prima a Fiat (600e)RED

Akční cena modelu již od 799 900 Kč vč. DPH

Pro milovníky města i outdoorové nadšence

Zcela nový Fiat 600e je již možné na českém trhu objednávat. Nový Fiat 600e představuje ideální řešení pro milovníky města i outdoorové nadšence a je dokonalým ztělesněním hodnot italského stylu a udržitelnosti. Je atraktivní a krásný, disponuje velkorysými rozměry s délkou 4,17 metru a pohodlným interiérem pro 5 osob. K tomu přidává elektrický dojezd přes 400 km (kombinovaný cyklus WLTP) a více než 600 km v městském cyklu WLTP. Nový Fiat 600e je nabitý nejmodernějšími bezpečnostními a asistenčními systémy, díky kterým je připraven na každodenní život.

Nový Fiat 600e je již možné na českém trhu objednávat

K dispozici je ve dvou plně elektrických verzích - Nový Fiat 600e La Prima a Fiat (600e)RED.

Fiat (600e)RED , s akční cenou již od 799 900 Kč vč. DPH, nabízí v základní výbavě například LED reflektorové světlomety, 7“ digitální přístrojový panel, infotainment Uconnect™ 10,25“ s dotykovou obrazovkou a bezdrátovou konektivitou, tempomat, 11kW palubní AC nabíječku, 100kW DC rychlonabíjení a 16“ ocelová kola s dvoubarevnými ozdobnými kryty. Nový Fiat (600e)RED je nabízen v červené barvě, jako charakteristický znak řady (RED). Jako další barevné varianty jsou k dispozici další dvě barvy: černá a bílá.

Nový Fiat 600e je již možné na českém trhu objednávat

La Prima nabízí víc

Vrcholná verze modelu Fiat 600e La Prima nabízí navíc například bezdotykové elektrické otevírání zavazadlového prostoru, sedadla čalouněná světlou kůží s Fiat monogramy, elektricky ovládané sedadlo řidiče v 6 směrech s bederní opěrkou a masážní funkcí, adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go, 360° parkovací senzory včetně zadní kamery a 18“ kola z lehkých slitin v broušené úpravě.

Krása Italské krajiny ve čtyřech barvách

Nový Fiat 600e La Prima je k dispozici ve 4 různých barvách, které připomínají italskou krásu a krajinu: italské slunce – Sun of Italy - metalická oranžová, italskou zemi – Earth of Italy – metalická písková, italské moře – Sea of Italy – metalická zelená a italské nebe – Sky of Italy – metalická modrá.

Nový Fiat 600e je již možné na českém trhu objednávat

Pro koupi nového modelu Fiat 600e je možné využít některou z možností atraktivního financování.  Pořízení na operativní leasing, s měsíční splátkou od 12 400 Kč vč. DPH (doba trvání 48 měsíců, nájezd 40 000 km). Měsíční splátka operativního leasingu zahrnuje servis, kompletní pojištění, asistenční služby a zimní pneumatiky. Další možností financování je koupě na úvěr, s atraktivní  měsíční úrokovou sazbou od 0,99% .  Značka Fiat nabízí na model Fiat 600e smluvní 5letou (200 000 km) záruku na vozidlo a 8letou záruku na baterii.

Kompletní ceník modelu Fiat 600e: https://www.fiat.cz/ceniky

Skladové vozy Fiat