Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Nové modely Giulia a Stelvio Quadrifoglio je již možné objednávat

Modernizované verze modelů Giulia a Stelvio ve verzi Quadrifoglio, která je symbolem ušlechtilé italské sportovnosti a ducha značky Alfa Romeo, je již možné objednávat.

Oba modely ve vrcholné verzi Quadrifoglio spoléhají na motorizaci 2.9 V6 BiTurbo s posíleným výkonem 520 k (382 kW), kterou Giulia kombinuje s pohonem zadních kol Q2 a Stelvio s vyspělým pohonem všech čtyř kol Q4.

Ztělesnění technické vyspělosti a špičkových technologií: zážehový přeplňovaný motor 2,9 l V6 s výkonem 520 k a mechanický samosvorný diferenciál pro jedinečný zážitek z jízdy. Řada nových technologií: adaptivní full-LED matrixové světlomety nebo nový digitální přístrojový panel s historickým „teleskopickým“ designem. Interiéru dominuje uhlíkové vlákno v nové 3D úpravě.

Nová Giulia Quadrifoglio od 2 199 000 Kč. Nové Stelvio Quadrifoglio od 2 399 000 Kč.

NewGiuliaQuadrifoglio (1)

V showroomech Alfa Romeo je již možné objednávat nové modely Giulia a Stelvio Quadrifoglio. Symbol čtyřlístku má dnes ikonickou hodnotu a skrývá se za ním sto let hledání technické dokonalosti aplikované na soutěžní i sériové vozy. Kombinace technické čistoty a špičkových technologií vedla ke vzniku vozidel, které představují vrchol svých příslušných segmentů. Giulia a Stelvio jsou na vrcholu z hlediska ovladatelnosti i výkonové hmotnosti a poskytují jedinečný, přímý a poutavý zážitek z jízdy.

NewStelvioQuadrifoglio (2)

NewGiuliaQuadrifoglio

Ještě více technologií, vyšší výkon 520 k a technická vyspělost díky mechanickému samosvornému diferenciálu.

Giulia a Stelvio Quadrifoglio jsou výsledkem stoletého úsilí o technickou dokonalost aplikovaného na soutěžní a sériové vozy. Zážehový přeplňovaný vidlicový šestiválec 2,9 l poskytuje výkon 520 koní a je kombinovaný s mechanickým samosvorným diferenciálem. V důsledku specifického odladění odvozeného z od limitovaných verzí GTA tento důležitý prvek přispívá ke zlepšení chování vozu a trakce tím, že optimalizuje přenos točivého momentu a zvyšuje stabilitu, agilitu a rychlost v zatáčkách.

Dokonalá jízdní dynamika je výsledkem překvapivě nízké hmotnosti pramenící z použití ultralehkých materiálů, jakými jsou hliník pro motor a uhlíková vlákna pro hnací hřídel, kapotu, spoiler a prahové lišty. Giulia navíc disponuje aktivní aerodynamikou s předním splitterem z uhlíkových vláken: když je aktivní, řídí množství vzduchu pod vozidlem pro větší stabilitu a výkon. A nakonec je zde volitelný výfukový systém Akrapovič s nezaměnitelným zvukem.

NewStelvioQuadrifoglio (3)

Výrazný charakter vozům dodávají přední světlomety „3+3“ s novou adaptivní full-LED matrix technologií a s funkcí proti oslňování, pro optimální viditelnost za všech podmínek. Tyto světlomety přináší úsporu energie, významné zvýšení bezpečnosti a menší námahu očí. Za zmínku stojí také leštěná 5otvorová sportovní kola z lehkých slitin, 19“ pro Giulii a 21“ pro Stelvio, s červenými brzdovými třmeny. K dispozici jsou odstíny tyto odstíny lakování: červená Etna, zelená Montreal, modrá Misano, šedá Vesuvio, černá Vulcano a červená Alfa (nemetalická). Sportovní prvky charakterizují také interiéry, kterým dominuje exkluzivní volitelná kombinace černé kůže a Alcantary a inovativní 3D povrchová úprava z pravých uhlíkových vláken pro palubní desku, středový tunel a obložení dveří. Volant je čalouněný kůží a Alcantarou s černým prošíváním a detaily z uhlíkových vláken.

NewStelvioQuadrifoglio

Interiéry se vyznačují exkluzivitou, špičkovými technologiemi a konektivitou pro typický zážitek z jízdy Alfa Romeo. Příkladem může být nový přístrojový štít Cannocchiale s historickým „teleskopickým“ designem zahrnující plně digitální 12,3“ TFT obrazovku pro přístup ke všem datům vozu a nastavení autonomního řízení. U verzí Quadrifoglio se kromě tří základních uspořádání dostupných v celé řadě Alfa Romeo – Evolved, Relax a Heritage, objevuje také exkluzivní konfigurace „Race“.

NewStelvioQuadrifoglio (1)

Uspořádání „Race“ poskytuje na centrální obrazovce všechny podstatné informace, které chce mít každý řidič pod kontrolou: otáčkoměr, rychloměr a kontrolku řazení. Rozvržení lze přizpůsobit umístěním dalších informací do postranních panelů, včetně ukazatele výkonu. Giulia i Stelvio Quadrifoglio jsou vybavené plynulým a intuitivním rozhraním člověk-stroj (HMI), díky kterému má řidič všechny funkce vozu na dosah ruky. Infotainment rovněž poskytuje obsah, funkčnost a platformu „Alfa Connect Services“, která se skládá z široké škály praktických služeb pro bezpečnost a pohodlí.

 

Již v základní ceně nabízí Giulia QV i Stelvio QV velmi bohatou výbavu.

U modelu Giulia QV je to mimojiné:

- Full-LED Matrix adaptivní světlomety s denním svícením a mlhovkami

- Prémiový audiosystém Harman/Kardon® se 14 reproduktory

- Sportovní sedadla čalouněná kůží

- Zadní mechanický samosvorný diferenciál Alfa™ Q2

- Karbonová střecha v barvě vozu

- Karbonový zadní spojler

- 19" disky z lehkých slitin QV Classico

 

U modelu Stelvio QV je to následující výbava:

- Full-LED Matrix adaptivní světlomety s denním svícením a mlhovkami

- Prémiový audiosystém Harman/Kardon® se 14 reproduktory

- Sportovní sedadla čalouněná kůží

- Stálý pohon všech kol Alfa™ Q4

- Zadní mechanický samosvorný diferenciál

- 20" disky z lehkých slitin QV Classico

Kompletní ceník modelů naleznete na tomto linku:

https://www.alfaromeo.cz/prodej/ceniky

Skladové vozy Alfa Romeo