Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Nové modely Alfa Romeo Stelvio a Giulia

  • Modernizovaná Alfa Romeo Giulia a Alfa Romeo Stelvio modelového roku 2023 přijíždí na český trh s atraktivní cenovou nabídkou.
  • Alfa Romeo Giulia ve verzi Super s akční cenou již od 999 000 Kč. Alfa Romeo Stelvio ve verzi Super s akční cenou již od 1 099 000 Kč. 
  • Alfa Romeo Giulia a Alfa Romeo Stelvio modelového roku 2023 se na první pohled vyznačují ještě dynamičtějším vzhledem, který je tvořen mimo jiné hlavními světlomety s třemi samostatnými prvky a full LED matrixovou technologií a přepracovanou maskou chladiče.
  • Sportovnější kokpit díky plně digitálnímu přístrojovému panelu Cannocchiale s vysoce přizpůsobitelnou grafikou.
  • Skvělá jízdní dynamika a přesnost řízení, perfektní rozložení hmotnosti, lehká konstrukce a špičková agilita v dané třídě.

Praha, 13. 4. 2023 – Alfa Romeo představuje modernizované modely Giulia a Stelvio. Tato dvojice oceňovaných modelů si získala celosvětové uznání díky své vynikající charakteristice – dokonalému rozložení hmotnosti, skvělé jízdní dynamice, špičkovým technologiím a motorizacím a také nadčasovému designu. Krása italského designu je u obou nových modelů ještě zřetelnější. Jsou svůdnější a modernější díky stylistickým změnám na přední části. Díky tomu vytvářejí dokonalou rodinnou spřízněnost s novou modelovou řadou Tonale.

Nové modely Giulia a Stelvio je již možné objednávat

Nové modely Alfa Romeo Giulia a Stelvio je již možné objednávat u autorizovaných dealerů. Alfa Romeo Giulia ve verzi Super s motorizací 2.2 JTD s akční cenou již od 999 000 Kč. Alfa Romeo Stelvio ve verzi Super s motorizací 2.2 JTD s akční cenou již od 1 099 000 Kč včetně 5leté záruky na celé vozidlo. Kompletní ceníky pro český trh naleznete na tomto odkazu.

Jednoduchá a intuitivní strategie řady

Modernizované modely Alfa Romeo Giulia a Stelvio jsou k dispozici ve čtyřech stupních výbavy – Super, Sprint, Ti a Veloce – z nichž každá má charakteristické vlastnosti pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků. Výbava Super, vstupenka do světa jedinečných zážitků z vozu Alfa Romeo, Sprint obsahuje rozmanité sportovní doplňky, výbava Ti zvýrazňuje eleganci a osobitý charakter obou vozidel, Veloce přináší maximum z hlediska výkonu a sportovnosti. Označení Super, Sprint, Ti a Veloce mají v historii Alfa Romeo dlouhou tradici. Představují tedy čtyři charakteristické výbavy, které jsou schopné reagovat na potřebu zákazníků sladit se se svými vozidly. Modernizované modely Giulia a Stelvio nabízejí významnou aktualizaci z hlediska motorizací: u nižších verzí výbavy je k dispozici vznětová verze 2.2 JTD o výkonu 160 k kombinovaná s pohonem zadních kol. K dispozici jsou rovněž výkonné motorizace kombinované s pohonem všech kol, zážehový čtyřválec 2.0 GME s výkonem 280 k a vznětový agregát 2.2 JTD s výkonem 210 k. “Věříme, že atraktivní nabídka přivede ke značce Alfa Romeo řadu nových zákazníků, kteří ocení jedinečnost těchto modelů, jejich atraktivní design ve spojení s prfektními jízdními vlastnostmi a moderními technologiemi”, uvedl Tomáš Zahel, ředitel značky Alfa Romeo pro Českou republiku.

Více informací o modernizovaných modelech Alfa Romeo Giulia a Stelvio.

Skladové vozy Alfa Romeo