Poslední šance! Opel Corsa za 339.990,- Kč vč. DPH. Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Něco malého se blíží: připojte se k nám při slavnostním odhalení nového modelu Volvo EX30

Nové plně elektrické Volvo EX30 rozbalíme během speciální akce pro zástupce médií, která se bude konat dne 7. června 2023 ve 13:30 v Miláně. Odhalení bude živě přenášeno do celého světa a my bychom byli velmi rádi, kdybyste se k nám při této události připojili.

Naše vůbec nejmenší SUV Volvo EX30 bylo stvořeno k tomu, aby lidem vneslo do života více bezpečí, více pohodlí a více zábavy. Mimoto se může pochlubit dosud vůbec nejnižší uhlíkovou stopou ze všech vozů Volvo, přičemž současně nabízí zákazníkům velkorysý dojezd.

Stručně řečeno: Volvo EX30 je malým elektrickým SUV, které umí velké věci jako správný vůz značky Volvo, a my už se nemůžeme dočkat, až vám ho ukážeme!

Během příležitosti odhalení tohoto vozu vás náš generální ředitel Jim Rowan společně s dalšími senior lídry a odborníky do hloubky seznámí s jeho technologickými, designovými a dalšími přednostmi.

Kompletní událost bude živě přenášena na stránce: EX30event.volvocars.com.

Nezmeškejte to: setkáme se 7. června.  

Těšíme se na vás! 

Volvo Cars