Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Alfa Romeo zve fanoušky na 2. ročník akce „Tribe Days“

Alfa Romeo zve své příznivce a zákazníky na 2. ročník akce „Tribe Days“

Letošní ročník „Tribe Days“ se nese v duchu oslav výročí: 100 let symbolu Quadrifoglio, 60 let oddělení Autodelta a také 100 let závodu „24 hodin Le Mans“.

Akce proběhne od 30. června do 2. července, a to na ikonických okruzích Montlhéry a Le Mans, v rámci nepřehlédnutelné akce „Le Mans Classic“.

Fanoušci budou mít možnost zažít s Alfa Romeo řadu nezapomenutelných aktivit: testovací jízdy na historických okruzích, slavnostní přehlídky, workshopy, účast na „Le Mans Classic“, prohlídky okruhu Le Mans a mnoho dalšího.

Další informace o tom, jak se přihlásit na nezapomenutelnou akci naleznete ZDE.

2. ročník akce Alfa Romeo „Tribe Days“ je za dveřmi a Alfa Romeo nabízí všem svým příznivcům možností účasti na této akci.

Od pátku 30. června do neděle 2. července přivítá Alfa Romeo své fanoušky na historické motoristické soutěži „Le Mans Classic“ a zapojí je do jedinečné akce: 2. ročníku Tribe Days.

Tři dny čisté vášně s jedinečnými akcemi a exkluzivními zážitky z jízdy na okruzích Montlhéry a Le Mans, kde se psaly úžasné kapitoly historie mezinárodního motorsportu.

Letošní rok 2023 je významným milníkem pro značku Alfa Romeo i pro Le Mans. Alfa Romeo slaví 100. výročí Quadrifoglio: legendárního symbolu, který je od roku 1923 charakteristickým znakem nejvýkonnějších výtvorů Alfa Romeo. V letošním roce rovněž uplyne sto let od založení jednoho z nejobdivovanějších závodů na světě - „24 hodin Le Mans“.   

Dva milníky a protagonisté nezapomenutelných okamžiků závodní historie slaví 100 let, což je jednoduše fantastická příležitost pro všechny fanoušky motoristického sportu!

Fanoušci Alfa Romeo mohou projevit svůj zájem o účast na vyhrazené webové stránce. Počet účastníků je omezený.

Skladové vozy Alfa Romeo