Nové Talento DCT lze již objednávat

1 úno 2021

  • Kompaktnost, hbitost a brilantní motorizace řady Talento nyní doplňuje nová automatická šestistupňová dvouspojková převodovka DCT.
  • Nové Talento DCT s novou automatickou převodovkou nabízí dokonalou kombinaci většího potěšení z jízdy, menší námahy při řízení a nižší spotřeby paliva.
  • Dvě délky, dvě výšky střechy a dva různé rozvory náprav, užitečná hmotnost až 1,3 tuny, skvělá ergonomie interiérů a vyspělé technologie činí z Talenta ideální dopravní prostředek všech profesionálů. S novou automatickou převodovkou navíc nabízí jednodušší a pohodlnější ovládání.
  • Talento DCT lze objednávat u všech dealerů značky Fiat Professional.

Rok po uvedení Fiat Talento modelového roku 2020 evoluce tohoto modelu pokračuje. Toto lehké užitkové vozidlo se vyznačuje dokonalou kombinací hbitosti a výkonu. V návaznosti na premiéru nového dvoulitrového motoru EcoJet přichází na trh další významná novinka, která přispívá k nebývalému pohodlí a bezkonkurenčnímu potěšení z jízdy: automatická dvouspojková převodovka DCT. Nová šestistupňová převodovka je doslova ztělesněním plynulosti a jízdního komfortu, zvláště v městském provozu, a významně přispívá k nižší spotřebě paliva. Převodovka pracuje v plně automatickém nebo sekvenčním režimu, což přináší maximální flexibilitu. V kombinaci s již pověstnou ovladatelností to z Talenta činí ideální dopravní prostředek pro rozvážku zboží a nákupů ke dveřím. V současné době je sektor rozvážky poměrně dost náročný. Řidiči se musí vypořádat se stovkami rozvozů denně, hustým městským provozem a neustále zastavovat a rozjíždět se. Nové Talento DCT jednoznačně snižuje zátěž řidiče, zlepšuje jeho jízdní pohodlí a optimalizuje skutečnou spotřebu paliva.  

Výkon, točivý moment a nižší spotřeba paliva

Nová převodovka DCT je dokonale odladěna pro výkon a točivé momenty nejnovějších motorů 2.0 EcoJet, které jsou k dispozici ve verzích 145 k/350 Nm a 170 k/380 Nm, a to s homologací E6d-Temp. Motor 2.0 EcoJet je ve všech svých variantách vybaven turbodmychadlem s variabilní geometrií lopatek, které zajišťuje plynulejší jízdu a větší pružnost v nízkém spektru otáček. To pochopitelně vede k nižší spotřebě paliva v reálných podmínkách.

Talento: ideální odpověď na jakoukoliv potřebu

Talento je i nadále měřítkem svého segmentu z hlediska užitečné hmotnosti, kompaktnosti a hbitosti. Jeho schopnosti nyní zvyšuje nová převodovka DCT. Talento je k dispozici s různými typy karoserie - dodávka s nízkou nebo vysokou střechou a krátkým nebo dlouhým rozvorem, verze Crew Cab se šesti sedadly, přepážkou a velkým nákladovým prostorem, kabina určená pro jakoukoli přestavbu a nově také ve verzích Combi a Panorama N1 určených pro až šest pasažérů. Kombinací těchto možností je Talento schopné reagovat na jakýkoliv požadavek dopravy – velikost nákladového prostoru od 5,2 do 8,6 m3, celková hmotnost 2,8 až 3 tuny, užitečná hmotnost až 1,3 tuny. Uvedením převodovky DCT a nových verzí Combi a Panorama N1 se současná řada rozrůstá o 22 nových verzí, od přepravy nákladu až po přepravu osob. Talento je tak schopné naplnit jakékoliv požadavky dopravy. Navíc s příchodem těchto verzí se Talento objevuje v nových limitovaných edicích BUSINESS EDITION a EXCLUSIVE EDITION napříč všemi karosářskými variantami, s výbavou navíc a za ještě výhodnější cenu.

Komfort osobního automobilu a vyspělý infotainment

Interiéry Talenta se vyznačují vysokou úrovní komfortu a vynikající ergonomií. Skvěle tvarovaná sedadla s odolným látkovým čalouněním poskytují velmi pohodlný posez. Díky optimální pozici volantu a ostatních ovládacích prvků je pak každodenní jízda pohodlnější a bezpečnější. Praktičnost a funkčnost kabiny zvyšují četné odkládací prostory s kapacitou až 90 litrů. Nechybí řada chytrých řešení, jako například „mobilní kancelář“, která sestává z úložného prostoru pod sedadlem, inovativního sklopného prostředního sedadla a držáku tabletu nebo telefonu. Nemluvě o rádiu se 7“ dotykovou obrazovkou, navigací a funkcemi zrcadlení chytrého telefonu: navigace s 2D nebo 2,5D pohledem z ptačí perspektivy, přehrávání hudebních souborů přes vstupy USB a AUX a rozhraní Bluetooth® s ovládáním na volantu. To vše potvrzuje nadání Talenta nabízet funkční pohodlí, které zlepšuje kvalitu práce všech profesionálů. Další informace naleznete na internetových stránkách https://www.fiatprofessional.com/cz

 

Dostupnost výbav může být na lokálním trhu odlišná.

Srba servis, skladové vozy - Fiat

Nové Talento DCT lze již objednávat
Nové Talento DCT lze již objednávat

Text který píšete je pro mne moc dlouhý, zkuste ho zkrátit