Nový Opel Corsa za 379.990,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Opel Corsa

Volvo opět přivezlo České lvy

Volvo opět přivezlo České lvy

Křišťálové sošky v podobě krále zvířat se letos předávaly už po jednatřicáté. Slavnostní galavečer v pražském Rudolfinu představil to nejlepší z české filmové a televizní tvorby a Volvo bylo opět u toho.

 

Finálový ceremoniál předávání Cen České filmové a televizní akademie za rok 2023 v pražském Rudolfinu proběhl v přímém přenosu České televize 9. března a večerem provázel Marek Eben.

S Českou filmovou a televizní akademií (ČFTA), jež vyhlašuje a udílí prestižní tvůrčí ceny Český lev, spolupracuje Volvo Cars Czech Republic už osmým rokem coby partner večera a generální dopravce. Nominovaní tvůrci tak měli při příjezdu k Rudolfinu možnost vystoupit na červený koberec právě z některého z vozů značky Volvo.

 

 

Téměř dvě stovky filmových profesionálů měly necelých šest týdnů na zhlédnutí a výběr nominací do 21 statutárních kategorií z 33 celovečerních hraných, 15 dokumentárních, 8 animovaných a 10 krátkých filmů. Akademici hodnotili také 6 televizních filmů nebo minisérií a 14 seriálů.

Volvo opět přivezlo České lvy
Volvo opět přivezlo České lvy

Nejvíce cen letos překvapivě nezískal celovečerní film – retro seriál Volha si totiž z večera odnesl hned pět Českých lvů. Celkem 4 sošky získal sci-fi thriller Bod obnovy a shodně dvěma Lvy byly oceněny psychologický film s kriminální zápletkou Němá tajemství a černá komedie Přišla v noci.

Nejlepším celovečerním hraným filmem se stalo drama Tomáše Mašína Bratři. České lvy za hlavní role získali Kryštof Hádek (Volha) a Simona Peková (Přišla v noci), ve vedlejších rolích pak zvítězili Milena Steinmasslová (Němá tajemství) a Tomáš Jeřábek (Volha).

 

 

Partner a generální dopravce slavnostního galavečera jubilejního 31. ročníku udílení cen Český lev Volvo Cars Czech Republic se připojuje ke gratulaci novým držitelům tohoto prestižního ocenění a těší se na další spolupráci a nové počiny české filmové i televizní tvorby.

Skladové vozy Volvo