Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Valtteri Bottas inspiruje designéry v Centro Stile Alfa Romeo

  • Vášeň a zkušenosti pilota formule 1 jako podpora pro designéry Alfa Romeo. 
  • Přítomnost Valtteri Bottase v Centro Stile byla pro Alejandra Mesonera Romanose, Head of Design Alfa Romeo, příležitostí pro diskusi o projektech, na kterých značka pracuje.

 Vyzvednutí vlastní Giulie GTAm nebylo jediným důvodem pro setkání šampiona formule 1 s týmem Alfa Romeo v Turíně. Během závodních víkendů je 100 % pozornosti a soustředění věnováno výkonu na závodní dráze, bez sebemenší známky rozptylování. Ve designovém centru Alfa Romeo se však Valtteri Bottas setkal s Alejandrem Mesonero Romanosem, Head of the Centro Stile Alfa Romeo, aby spolu prodiskutovali některé projekty, na kterých tým designérů pracuje.

Kromě koupě nejvýkonnějšího vozu, jaký kdy značka vyrobila, nabídl Valtteri Bottas s nadšením podporu a přispěl vlastními návrhy a konkrétními technickými řešeními.

Spojení mezi Valtterim a Alfa Romeo přesahuje obvyklé smluvní závazky. Mezi jezdcem formule 1 a italskou značkou vzniklo totiž pouto založené na porozumění a sdílení základních hodnot. Toto pouto vedlo dokonce k tomu, že se Valtteri osobně podílel na několika projektech. Od designu až po jízdní dynamiku a aerodynamiku. Z pohledu značky existuje celá řada oblastí vývoje, kde mohou být desetileté zkušenosti pilota formule 1 přidanou hodnotou.

Alejandro Mesonero, Head of the Centro Stile Alfa Romeo

Během své kariéry jsem se s profesionálními jezdci už setkal, ovšem Valtteriho vášeň pro auta a jeho hluboké znalosti automobilového designu na mě udělaly opravdu dojem. Jeho zapojení může být dalším zdrojem inspirace při výběru konkrétních řešení. Jeho pohled je vždy funkční a zaměřený na řidiče. Od stylingu po ergonomická řešení, od aerodynamických řešení po emoce a potěšení z jízdy: v každé oblasti vývoje přinášejí jeho zkušenosti výjimečný vhled.

Skladové vozy Alfa Romeo