Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Styl, rychlost a sofistikovanost v pohybu: připravte se na usazení do zcela nového, plně elektrického Jeep® Wagoneer S

Styl, rychlost a sofistikovanost v pohybu Jeep® Wagoneer S

18. ledna 2024, Auburn Hills, Mich. - Značka Jeep® se připravuje na uvedení svého prvního globálního plně elektrického modelu (BEV) a rozšíření své řady legendárních SUV. Seznamte se se zcela novým, plně elektrickým a prémiovým modelem Jeep Wagoneer S, který bude v prodeji v USA od podzimu 2024 a následně na klíčových trzích po celém světě.

Pokročilé technologie 

Jeep® Wagoneer S, nabízený exkluzivně jako plně elektrické bateriové vozidlo, nabídne 4xe schopnosti pro jízdu v terénech, pokročilé Jeep® technologie a působivé výkonové parametry - 600 k a zrychlení 0- 60 mph za přibližně 3,5 sekundy. Podporován aerodynamickou účinností, s přepracovaným designem sedmiotvorové masky chladiče s LED podsvícením.

Nový Jeep® Wagoneer S je součástí globální iniciativy značky Jeep® v oblasti elektrifikace a transformace 4xe na nové 4x4, ve snaze dosáhnout nulové emisní svobody. Je plně v souladu s dlouhodobým strategickým plánem společnosti Stellantis Dare Forward 2030.

Skladové vozy Jeep