„Díváte se po novém voze? Rádi vykoupíme Váš starý vůz jakékoliv značky na protiúčet.“ stačí kliknout na Výkup ojetých vozů

NOVÝ OPEL MOKKA GSE: Z RALLY DO VAŠICH SHOWROOMŮ… A PAK ZA ZÁKAZNÍKY!

Právě dnes se otvírají objednávkové knihy na novou Mokku GSE, model, který je v mnoha ohledech opravdu výjimečný. Neděláme si iluze, že se bude masově prodávaný model, ale v brutální konkurenci dnešního trhu na sebe Opel výrazně upozorní!

Hlavní cíl nové Mokky GSE?

Zprostředkovat ultimativní prožitky z maximálně dynamické jízdy a´la rally v sériovém elektromobilu!

Nový Opel Mokka GSE: z rally do vašich showroomů ... a pak za zákazníky!
Nový Opel Mokka GSE: z rally do vašich showroomů ... a pak za zákazníky!

Slogan Mokky GSE „..z rally na silnice! opravdu nepřehání: Už v příští sezoně vyjedou speciálně upravené soutěžní vozy Mokka GSE Rally do dalšího ročníku šampionátu ADAC Opel Electric Rally Cup “powered by GSe”, světově prvního rally-poháru elektromobilů. A „vaše“ sériová Mokka GSE je - až na malé detaily, které jsou dány především pravidly šampionátu - svojí technikou i výkony zcela totožná se soutěžním speciálem!

Výkon 207 kW/280 k, max. rychlost 200 km/h…

Nový Opel Mokka GSE zaujme především vysokým výkonem 207 kW/280 k a opravdu mohutným točivým momentem 345 Nm, který je k dispozici prakticky od nulových otáček. Díky tomu dokáže právě dnes uváděná sériová Mokka GSE doslova vystřelit z klidu na 100 km/h za pouhých 5,9 sekundymaximální rychlost 200 km/h z ní dělá nejrychlejší sériový BEV model naší značky. Řidiči Mokky GSE si navíc mohou zvolit jeden ze třech jízdních režimů: „Sport“, „Normal“„Eco“. Potřebnou energii čerpá trakční elektromotor z lithium-iontové baterie o kapacitě 54 kWh – ta propůjčuje (dle WLTP) vozu akční rádius 336 km. Trakční baterii lze u veřejných DC 100 kW nabíječek nabít ze 20 % na 80 % za 27 minut.

Nový Opel Mokka GSE: z rally do vašich showroomů ... a pak za zákazníky!
Nový Opel Mokka GSE: z rally do vašich showroomů ... a pak za zákazníky!

K výjimečným jízdním výkonu přispívají i sofistikované technologie, které jsou inspirovány rallyovým prototypem. Sériová Mokka GSE dostala například samosvorný diferenciál Torsen, podvozek má speciálně navržené zavěšení kol s dvojitými hydraulickými tlumiči. Všechny vysokonapěťové komponenty standardní Mokky GSE (především motor, měnič, baterie, kabeláž…) pocházejí ze soutěžní Mokky GSE Rally. Také řízení, podvozek a brzdy byly navrženy s využitím bohatých zkušeností Opelu v automobilových soutěžích.

Ryzí emoce, typický GSE a rally design

Nová Mokka GSE sebevědomě naznačuje své hodnoty už na první pohled. Vpředu i vzadu ji zdobí specifické stylingové prvky řady GSE, v tomto případě inspirované rallyovým speciálem. Dokonalý kontakt s vozovkou garantují aerodynamicky optimalizovaná 20“ kola z lehkých slitin s pneumatikami Michelin Pilot Sport EV 225/40 R20 – tato kombinace je k dispozici pouze pro Mokku GSE. Pozorovatele okamžitě zaujmou i žluté čtyřpístkové brzdové třmeny u předních kol.

Řidič Mokky GSE a jeho přední spolujezdec mají k dispozici speciální anatomická sedadla s integrovanými opěrkami hlav čalouněná Alcantarou. Řízení naladěné pouze pro Mokku GSE a nahoře zploštělý sportovní volant poskytují nekompromisně přímou zpětnou vazbu, na sportovní geny upozorňuje nový model i svými hliníkovými sportovní pedály.

Sportovní Mokka GSE není v žádném případě chudě vybavená: Všechny potřebné informace poskytuje řidiči 10“ digitální informační displej a centrální barevná dotyková obrazovka s navigačním systémem. Na displeji lze zobrazit např. informace o aktuálním výkonu, bočním přetížení, zrychlení/zpomalení, spotřebě energie a mnoho dalšího. Standardní výbavou je celá řada bezpečnostních systémů – od neoslňujících LED světlometů Intelli-Lux Matrix přes adaptivní tempomat a systém udržování jízdního pruhu až po zadní kameru se úhlem záběrem 180 stupňů. Na komfort myslí např. vícestupňové vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce nebo vyhřívaný volant.

Skladové vozy Opel

Nový Opel Mokka GSE: z rally do vašich showroomů ... a pak za zákazníky!