Jeep Avenger za 549.900,- Kč vč. DPH. Ihned k odběru! Objednávejte online - dovoz zdarma po celé ČR a k tomu obdržíte ještě dárek. Skladové vozy Jeep Avenger

Novou ambasadorkou automobilky Volvo v České republice se stala jezdkyně, manažerka a trenérka Zuzana Janotová.

Automobilka Volvo Cars si své partnery vybírá především podle jednoho hlavního kritéria, kterým je hodnotové souznění. Důležitá je pro ni společná řeč v oblastech, které se prolínají celou její historií. Pro Volvo je tedy podstatné, aby jej reprezentovali lidé, vyznávající svou činností i životními postoji takové hodnoty, jako například vnímání vlastní odpovědnosti za budoucnost našeho světa, dosahování cílů poctivou prací, důraz na spolupráci a týmového ducha či úcta k tradicím. Není divu, že automobilka Volvo nachází často osobnosti těchto kvalit ve světě sportu.

 

Partnerem generálního importéra Volvo Car Czech Republic, s. r. o. je od loňského roku Česká jezdecká federace a ambasadorem značky úspěšný military jezdec, osminásobný mistr České republiky a olympionik Miloslav Příhoda.

Novou ambasadorkou automobilky Volvo v České republice se stala jezdkyně, manažerka a trenérka Zuzana Janotová.
Novou ambasadorkou automobilky Volvo v České republice se stala jezdkyně, manažerka a trenérka Zuzana Janotová.

Společnost Volvo Car Czech Republic se tímto partnerstvím snaží podpořit tradici českého jezdeckého sportu, která mimo jiné vychází z historie chovu koní v našich zemích. Současně by ráda přispěla k rostoucí popularitě těchto sportovních disciplín, které se stejně jako automobily neobjedou bez toho nejdůležitějšího, bez koňských sil. Ty, které spolehlivě pracují pod kapotou modelu XC90, sedlá už od loňska v rámci uvedené spolupráce právě Miloslav Příhoda a nyní se k němu připojuje další zajímavá osobnost ze světa okolo koní. Novou ambasadorkou značky Volvo se stává jezdkyně, manažerka a trenérka Zuzana Janotová. 

 

Zuzana se jezdectví věnuje od svých dvanácti let. V juniorském věku patřila k největším domácím talentům a také v dospělosti se už více než desetiletí řadí ke špičkám našeho jezdeckého sportu.

Je držitelkou pěti zlatých medailí z mistrovství republiky a nechyběla u žádného z důležitých milníků našeho novodobého jezdectví. Účastnila se Světových jezdeckých her 2014 ve francouzském Caen a mistrovství Evropy v letech 2015, 2017 a 2019. Zvítězila s českým týmem v Poháru národů v Linci a Budapešti. Kvalifikovala se do Super League Poháru národů a v roce 2019 pak na olympijské hry v Tokiu. Kariéru vrcholové sportovkyně přerušila kvůli mateřství a v létě roku 2020 se stala šťastnou maminkou syna Jonáše.

 

Od roku 2021 předává své zkušenosti mladým talentům. Je trenérkou a manažerkou Národního reprezentačního týmu jezdců v kategorii dětí, juniorů a mladých jezdců, znovu se také stále více věnuje přípravě mladých koní pro vrcholné sportovní podniky.

 

Klíč od zapůjčeného plug-in hybridního modelu Volvo XC90 si nová ambasadorka značky Zuzana Janotová převzala z rukou šéfa CX & Digital společnosti Volvo Car Czech Republic Pavla Kunčíka. Ten k nové spolupráci řekl: „Jsme rádi, že spolupráci s Českou jezdeckou federací rozšiřujeme právě o partnerství se Zuzanou Janatovou, která se věnuje českým juniorům a budoucím jezdeckým nadějím, což silně rezonuje s našimi hodnotami. Věřím, že naši koně pod kapotou ji budou provázet svižně a bezpečně na cestách za dalšími úspěchy.“

Skladové vozy Volvo

 

Novou ambasadorkou automobilky Volvo v České republice se stala jezdkyně, manažerka a trenérka Zuzana Janotová.