Vyberte si z originálních doplňků a příslušenství na našem e-shopu

11 dub 2019

Nepřestáváme přemýšlet, jak vylepšit a rozšířit naše služby, abyste vždy našli to, co potřebujete. Perfektní servis se vším všudy je u nás standardem. Ale co dál? Nedávno jsme rozjeli nový e-shop…

A co v něm najdete? Samozřejmě všechno možné, co souvisí s vozy, které prodáváme a o které v našem servise pečujeme.

Pro krásu i praktické účely

V našem online obchodě jsme vytvořili přehledné kategorie podle jednotlivých značek vozů. Alfa RomeoFiatJeep, Opel a Volvo. V každém oddíle vás čekají originální doplňky a příslušenství.

Tak například autokosmetika. Čistič kožených sedadel Volvo patří už teď k oblíbeným produktům a docílíte s ním nejen skvělého vzhledu, ale taky dlouhodobé ochrany interiéru. Stačí ho přitom použít párkrát za rok. Anebo si vyberte některé z dalších desítek značkových kosmetických přípravků a pomůcek, které máme.

A kosmetikou to zdaleka nekončí. Máme navíc špičkové dětské sedačky pro bezpečnost vašich nejdražších, koberečky do auta, taky různé druhy střešních nosičů a přepravních systémů a velký výběr pneu – dokonce i výprodejových. Můžete je mít se zajímavou slevou a přitom jsou stále v bezvadném stavu.

Ve výprodejových kategoriích můžete ale najít i jiné věci. Například náhradní díly a speciální součástky, které možná potřebujete a jinde jste je nesehnali.

Drobnosti, které potěší

Značkou na voze to končit nemusí. V našem e-shopu najdete i spoustu dalších užitečných a značkových maličkostí (a nejen maličkostí).

Třeba originální pera a propisky, USB flash disky, trička nebo čepice, diáře, pouzdra, klíčenky či peněženky anebo taky designové kryty na mobilní telefony.

Ale máme pro vás i pár specialit! Kupříkladu exkluzivní horské kolo Jeep, které si v terénu vede stejně dobře jako jeho motoroví příbuzní.

Shrnuto a podtrženo – až budete shánět něco nového do svého vozu, budete už vědět, kam zamířit.

FCA