Volvo Car Czech Republic přichází se zvýhodněnými finančními nabídkami

11 čen 2020

V současné situaci je jedním z hlavních rozhodovacích faktorů při výběru nových firemních vozů otázka ceny a financování. Volvo Car Czech Republic se proto snaží vyjít malým i větším firmám vstříc a přichází s řadou výhodných nabídek financování. Akce „Win–win“ je tak jedinečnou příležitostí, jak získat nové volvo.

Ve spolupráci se společností s Autoleasing, a. s., připravilo Volvo Car Czech Republic nabídku pro živnostníky a malé podniky.

Přínosem této časově omezené akce, která má být pomocí firmám v časech, kdy se jejich obchodní situace a finanční možnosti teprve postupně stabilizují, je možnost odložit začátek splácení poskytnutého úvěru až o 6 měsíců. A to včetně pojištění, pokud bylo sjednáno.

Doba splácení se dle sjednané smlouvy pohybuje od 36 do 66 měsíců, akontace pak v rozmezí 25 % až 80 %.

Nabídka platí pro prvních 50 objednaných vozů – skladových i nových do výroby – podle výběru klienta v rámci celé České republiky.

Další nabídky pro fyzické a právnické osoby připravené ve spojení s UniCredit Leasing CZ, a. s.

- úvěr s nulovým navýšením od 30 % akontace pro všechny modely; 

- dotovaný úvěr navíc se 4 servisními prohlídkami a 4 roky záruky zdarma.

Akce jsou platné od 3. června do 30. září 2020 (nebo do ukončení akce) za podmínky předání vozů do konce roku 2020.

V oblasti operativního leasingu pak Volvo ve spolupráci s UniCredit Fleet Management, s. r. o., nabízí fyzickým a právnickým osobám akční splátky.

Bližší informace k aktuálním podmínkám financování naleznete na webu: https://volvocars.srba.cz/prodej-vozu/akcni-nabidky/jedinecne-nabidky-financovani.

Volvo Car Czech Republic přichází se zvýhodněnými finančními nabídkami

Text který píšete je pro mne moc dlouhý, zkuste ho zkrátit