Společnost Volvo Cars nabídne svým zákazníkům výhodnější ceny i rychlé a bezstarostné nabíjení vozu

11 čen 2021

Společnost Volvo Cars naznačuje, jakým směrem se chce ubírat v rámci své ambice nabídnout majitelům vozů Volvo Recharge komplexní a snadný přístup k nabíjení. Jejím cílem je průběžně snižovat náklady svých zákazníků na nabíjení a současně zlepšovat jejich zážitek při nabíjení vozu a rozšiřovat síť dostupných možností nabíjení.

Na základě nově sjednané a prohloubené spolupráce se společností Plugsurfing jim chce automobilka Volvo Cars nabídnout výrazně nižší cenu za nabíjení jejich vozů v rámci sítě nabíjecích stanic Ionity, sahající napříč celou Evropou. Od 1. července 2021 zaplatí řidiči čistě elektrických vozů Volvo během prvních 12 měsíců jejich užívání 0,35 eur za 1 kWh elektřiny v rámci sítě více než 340 vysokorychlostních nabíjecích stanic Ionity, které se nacházejí ve 24 evropských zemích.*

„Máme velkou radost, že můžeme našim zákazníkům nabídnout možnost dobíjet svůj vůz prostřednictvím sítě Ionity, což je jedna z největších evropských sítí pro rychlé nabíjení, a to za velmi atraktivní cenu,“ uvedl Olivier Loedel, ředitel pro elektrifikační ekosystém společnosti Volvo Cars. „Tato spolupráce představuje první krok v rámci naší globální ambice pomoci našim zákazníkům cestovat ve vozech Recharge rychle a s co nejnižšími náklady bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí.“

„Pro zákazníky je rozhodujícím faktorem, zda budou mít snadný přístup k infrastruktuře veřejných nabíjecích stanic,“ říká Tatu Kulla, generální ředitel společnosti Plugsurfing. „V rámci zajištění vynikajícího uživatelského zážitku hrají zásadní roli cena a kvalita digitální infrastruktury. Vážíme si strategických partnerů, kteří sdílejí naši vizi a hledají řešení na základě spolupráce.“

Aby mohla svým zákazníkům poskytnout bezstarostný uživatelský zážitek při nabíjení vozu, nabídne automobilka Volvo Cars pod názvem Volvo Cars** již brzy aktualizovanou variantu své aplikace pro chytré telefony, která bude představovat sloučenou digitální platformu usnadňující nabíjení vozu.

Součástí aplikace budou funkce, jako jsou navigace k nabíjecí stanici, dálkové ovládání možností nabíjení, upozornění týkající se nabíjení a plateb, díky nimž bude celý proces nabíjení mnohem snazší a každá cesta v čistě elektrickém voze Volvo bude mnohem pohodlnější než dříve.

„Cílem společnosti Volvo Cars je změnit současné roztříštěné prostředí veřejných nabíjecích stanic v komfortní a bezstarostný zážitek, který bude zahrnovat vše potřebné,“ uvedl Olivier Loedel. „Toho chceme dosáhnout prostřednictvím integrované digitální platformy pro správu nabíjení, jež našim zákazníkům poskytne jednoduchý přístup k největší globální síti nabíjecích stanic.“

Smyslem aplikace Volvo Cars, která představuje aktualizovanou verzi velmi ceněné aplikace Volvo On Call, je nabídnout zákazníkům společnosti Volvo Cars komfortní a průběžně aktualizovanou platformu zajišťující přístup k různým funkcím a službám.

Redakční poznámky

* Výhodnější ceny budou dostupné od 1. července 2021 prostřednictvím karty Plugsurfing nebo aplikace Plugsurfing pro zákazníky využívající čistě elektrické vozy Volvo. Bonus se bude vztahovat na nové zákazníky po dobu prvních 12 měsíců vlastnictví čistě elektrického vozu Volvo nebo na stávající zákazníky pod dobu 12 měsíců počínaje 1. červencem.

** Dostupnost aplikace Volvo Cars se na jednotlivých trzích liší. Konkrétní kompatibilita závisí na modelu vozu, roku jeho výroby a továrně instalované výbavě.

Srba servis, Skladové vozy - Volvo

Společnost Volvo Cars nabídne svým zákazníkům výhodnější ceny i rychlé a bezstarostné nabíjení vozu
Společnost Volvo Cars nabídne svým zákazníkům výhodnější ceny i rychlé a bezstarostné nabíjení vozu
Společnost Volvo Cars nabídne svým zákazníkům výhodnější ceny i rychlé a bezstarostné nabíjení vozu
Společnost Volvo Cars nabídne svým zákazníkům výhodnější ceny i rychlé a bezstarostné nabíjení vozu

Text který píšete je pro mne moc dlouhý, zkuste ho zkrátit